Jump to content
Türk Anime TV Forum
Meroe

Roman Yazmayı Seviyor Muyuz?

Önerilen İletiler

Anladığım kadarıyla ilk yazışın olucak konu fena değil fakat işlenmesi uğraşılması gerekiyor. Detay lazım yorumları okurken bir arkadaşımızın yüzükler efendisinden bahsettiğini gördüm sende bu tarz bir dünya kurmalısın bir krallıktan söz ediyoruz . Yorumlarını okudum karakter ler üzerinde durmak istiyorsan ilk önce kafanda bir taslak yap mini notlar alabilirsin  düşün mesela prensesin ilginç , normal , hatta komik özelliklerini . Örneğin ( dayanamadım biraz karalarsak  ) annesi yona nıyı hemen kucağına almıştı  koşuşturma sesleri ve bağırışlardan anlaşılıyordu gittikçe yaklaştıkları nedimelerine kapıları kapatmaları için bağırdı elleri titriyordu yona ise hiç bir şeyin farkında değildi annesinin titreyen elleri ve nedimelerin korku dolu bakışları merak ediyordu neler oluyor du  , ağzından '' anne titreme '' sözcükleri döküldü ve birden kapı ani bir çarpmayla açıldı ... ( hmm beğenmeyebilirsin öylesine yazdım kusura bakma ,  ama evet bende yazmayı severim umarım sende bırakmazsın şimdiden iyi şanslar )    :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen şöyle bir cihaz olsa insan beynini güzelce tarayıp oradaki (yazı materyali) dağınıklığı düzenleyip yazıya dökse diyorum :D

Ama o zaman da üslup, kendini ifade etme, cümle lezzeti falan hepsi kaybolur insanın fark yaratabileceği tek şey hayalgücü kalır... sonra diğer ''ama''lar.. sonra gelsin paradox :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Gallardo, Saturday, May 05, 2018 - 23:35 yazdı:

Bazen şöyle bir cihaz olsa insan beynini güzelce tarayıp oradaki (yazı materyali) dağınıklığı düzenleyip yazıya dökse diyorum :D

Ama o zaman da üslup, kendini ifade etme, cümle lezzeti falan hepsi kaybolur insanın fark yaratabileceği tek şey hayalgücü kalır... sonra diğer ''ama''lar.. sonra gelsin paradox :D

Yeter ki o kağıda döksün, düzenlemelerini ben yaparım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok