Jump to content

(3/25) Major 5. Sezon

AraharaFox

Önerilen İletiler

2341.jpg

Anime: Major 5.Sezon

Çevirmen:Ataberk ORAL

Encoder:Nerissa

Yapım Yılı:2009

Bölüm:(2/25)

Dakika:22-24 dk.

Kategori: Spor, Dram, Komedi, Shounen, Romantizm(ucundan)

Beyzbol sezonunun bitmesiyle Goro evine geri döner. Ve geri döndüğünde Toshi'den, Amerika'da bir dünya beyzbol şampiyonasının düzenleneceğini öğrenir. Serinin 5. sezonudur.

Çeviriyi üstlenmiş bulunmaktayım. Haftada en az 1 bölüm yayınlamayı düşünüyoruz. Nerissa arkadaşımıza tüm encode ve düzenleme işlerini üstlendiği için teşekkürler.

1.Bölüm, 2.Bölüm, 3.Bölüm

İndirme Linki:

https://mega.co.nz/#F!HxVWTTSR!0NJyaFfYKxr0S6vACNUoWQ

İndirme linki klasör şeklindedir. Eklendikçe güncellenecek bu link içinde görünecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin, ingilizce altyazının üzerine eklenmiş türkçesi ama yapacak bir şey yok. Piyasada softsub olmayınca, bu da yeterli, o kadar uğraşılmış sonuçta  ;) Aynı şey benimde başıma geldiği için biliyorum, rusça altyazı ile senkron yapmıştım -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin, ingilizce altyazının üzerine eklenmiş türkçesi ama yapacak bir şey yok. Piyasada softsub olmayınca, bu da yeterli, o kadar uğraşılmış sonuçta  ;)

İlk bölüm için kusura bakmayın.  :(  Fakat bundan sonraki bölümlere RAW halini bulmuş bulunuyoruz. Temiz video üzerine encode yapılacak artık  :rolleyes:

Destekler için teşekkürler tekrardan..  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kolay gelsin, ingilizce altyazının üzerine eklenmiş türkçesi ama yapacak bir şey yok. Piyasada softsub olmayınca, bu da yeterli, o kadar uğraşılmış sonuçta  ;) Aynı şey benimde başıma geldiği için biliyorum, rusça altyazı ile senkron yapmıştım -_-

İlk bölümdeki VK playerdan izlerseniz altyazısız temiz 720p şeklinde izleyebilirsiniz bölüm güncellendi. :)

EDİT: 3.BÖLÜM EKLENMİŞTİR.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• TAÇE Yetkilisi

Ataberk arkadaşımız, TAÇE adına Major serinin tamamını çevirmeyi kabul etmiştir. http://forum.turkanime.tv/topic/12810-03-25-major-5/#entry239292 bu adresten çeviriler eklenecektir. Çeviri durumlarını buradan takip edebilirsiniz. Yarın bu saatlerde konuyu kaldırmış olacağım, bilgi amaçlı yazılmış bir yazıdır :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.