Jump to content

Bilim tarihinde ilk kez bir gezegende organik moleküller keşfedildi

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 51
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

MWC 480 isimli bir genç yıldızın çevresinde dönen bir ata-gezegende organik moleküller keşfedildi. ata-gezegen = henüz yuvarlak/geoid şeklini alamamış gezegen.   organik molekül derken DNA gibi yağ/pr

Ezgi bizi bilmem ama sen evrende teksin bundan emin olabiliriz. Evren aynı hatayı iki defa yapmaz :DaWaSD   *Grabs popcorn

Normalde uzun uzun yorum yapacaktim bu iletiden sonra aldim elime patlamis misirimi izliyorum :D

Sevinsekmi üzülsekmi bilemedim Dünyamızın kıymetini bilemiyoruz sonra uzaylılar gelir alır Dünyayı , tatlı su var , topraklar verimli hazırlanın bence  :)  

Niye öyle diyorsun ki canım illaki keşfedilecek birşeyler bizden ileri teknoloji olacak değil ya.

Uranüsün buzulları arasına sıkışıp donmuş dev uzaylılarda olabilir  minicik astreoidlerin üzerinde hayatta kalıpta gezegenlere meyve veren mikroorganizmalarda olabilir :ph34r: Starcrafttaki evrenin koruyucuları protoslarda olabilir :D

PS: Dünyadan alsa alsalar Tardigrad'lar için yada Azot için gelirler diye tahmin ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Niye öyle diyorsun ki canım illaki keşfedilecek birşeyler bizden ileri teknoloji olacak değil ya.

Uranüsün buzulları arasına sıkışıp donmuş dev uzaylılarda olabilir  minicik astreoidlerin üzerinde hayatta kalıpta gezegenlere meyve veren mikroorganizmalarda olabilir :ph34r: Starcrafttaki evrenin koruyucuları protoslarda olabilir :D

PS: Dünyadan alsa alsalar Tardigrad'lar için yada Azot için gelirler diye tahmin ediyorum.

bor için gelirler bor bütün borlar da bizde

türkün türkten başka dostu yoktur vol.2

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bor için gelirler bor bütün borlar da bizde

türkün türkten başka dostu yoktur vol.2

Herhangi bir madde için geleceklerini sanmam ya :D

Uzaylısın sonuçta arkadaş ya hayati gereksinimin olupta dünyada sadece olan bir madde olmalı bana göre.Onun dışındaki tüm komplo teorilerim insanları başka gezegende çalıştırmak yada incelenme adı altında deney yapılıp oksijen soluma sistemimize bakma şeklinde olur bence :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.