Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

son-sayfa-horz.jpg

Selam herkese biz geldik :D Öncelikle grubumuzdan biraz bahsedeyim şimdilik 4 kişilik çekirdek bir grubuz(Eva,Psykhe,Sumire,Tigergirl) ve daha yeni açtık grubumuzu :) İkinci olarak "Neden Mavi?" sorusunun cevabını verelim. Mavi'yi seçme sebebimiz çok sıradan ve basit gelebilir fakat gayet açık ve net o da biz Mavi'yi seviyoruz! : :)Bu işe girişmemizin sebeplerine gelince; 1-Tamamen mangalarla birlikte mutlu olmak,  2-Keyifli zaman geçirmek, 3-Dostluğumuzu pekiştirmek, 4-Mavi Manga'ya verdiğiniz ya da vereceğiniz destekle de bu yolda ilerleyip, kaliteli işler, kaliteli projelerle sizlerle birlikte olmak.

Projelerimiz:

Akaki Tsuki no Meguru Koro

Blue

Youth Gone Wild

Aramıza Çevirmen veya editör olarak katılmak isteyen arkadaşları sitemize bekliyoruz Bize Ulaşın bölümünden mail yoluyla bizimle irtibata geçebilirsiniz

Site adresimiz: https://mavimanga.wordpress.com/

Facebook adresimiz: https://www.facebook.com/pages/Mavi-Manga/1383105638680942

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kolay gelsin. Kızlara hiç mavi olur mu, pembe sizin renginiz :P

Size Türkçe'ye çevirilmemiş bir seride önereyim, eğer size uyarsa "Oyasumi Punpun" mangasına bir göz atın ;)

Teşekkür ederiz neden olmasın mavi çok güzel bir renk kız erkek fark eder mi :D öneriniz için de teşekkürler ben şahsen baktım benlik manga değil isteyen olursa grup arkadaşlarımdan olabilir ama sanmıyorum bizlik değil sanki bu manga :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş