Jump to content

Seitokai Yakuindomo Tartışma

Cao Cao

Önerilen İletiler

Öncelikle Merhaba Türk Anime Ailesi  :cheer2-onion-head-emoticon:  Türk Animede Bulunan Neredeyse En Komik Anime Olan (Tabi bana göre) Seitokai Yakuindomo Animesinin Tartışma Konusudur. Bana Göre Unutulmuş Animelerin Arasındadır İzleyebileceğiniz En komik Kaliteli Animedir. Konusu İse Kısaca ;

Tsuda Takatoshi, evine yakın olan liseye yazılan ve yeni başlayacak bir öğrencidir.Kayıt olduğu Ousai Akademisi sadece kızlara eğitim vermekte ve bu yıl karma eğitime geçmiştir.Erkeklerin %5 olduğu bu okula ilk adımını attığı an da öğrenci kurulundan 3 farklı kızla tanışır.Öğrenci kurulu başkanı onu da kurula istediğini söylerek kayıdını yapar. Takatoshi, kızlar tarafından sürüklenirken yeni bir şey fark eder.Kızlar daha erkeklere alışamamış ve utanma duyguları değişik olarak davranmaktadırlar.Bu 3 kız, hayatına birden dalmış ve tatlı bir şekilde karıştırmaya başlamıştır.

2 Sezonu Olan Bir Anime Olan Seitokai Yakuindomo Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşırsanız Sevinirim  :good-job-onion-head-emoticon:  
Paylaşmazsanız

:hate-onion-head-emoticon: 

Tabikide Şaka  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

En sevdiğim seridir kendisi sonsuz bölümü olsa sıkılmadan izleyeceğim serilerden birisidir 2 ova bölümü daha gelecek yıl içinde umarım diğer sezonları da çıkar önümüzdeki yıllarda

O hiç beklenmeyen espriler o Tsuda'nın tepkileri hayranım ya bu seriye her şeyiyle

Bu da benden hediye olsun

2gloZL.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.