Jump to content

Skip Beat!

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2012 de ikinci sezon diyip aldanmışlar yıl oldu 2014 ne ikinci sezon var ne de başka bir şey :D Herhalde bu dünyada animeler hakkında,beni en çok mutlu edecek şey Skip Beat in ikinci sezonunun çıkması

• 2 sene sonra...
  • Forum Admin

2012 de ikinci sezon diyip aldanmışlar yıl oldu 2014 ne ikinci sezon var ne de başka bir şey :D

Herhalde bu dünyada animeler hakkında,beni en çok mutlu edecek şey Skip Beat in ikinci sezonunun çıkmasıdır :D

Tanıtımda şans eseri demişler... Mogami de şans tan çok çaba var oysa ki.. Hiç kimse intikam uğruna bu kadar didinmez bence.. Romantik komedi tipik baş kız karakterlerden Bir çok yönü ile ayrılmakta.. En azından seni fıtık eden salak baş kız karakterler gibi değil.. Çok tatlı lan insan kıskanamıyor :D

Serinin en çarpıcı karakteri kesinlikle Tsuruga Ren... FC sini açtığımdan belli oluyordur herhalde :) oyunculuk yeteneği, kişiliği gerçi aşk meşk hakkında odun olsa da gerçekten insan böyle,aktorlerinn var olmasını istiyor gerçek dünyada :)

Serinin en ilginç karakteri adını unuttum ama LMC şirketinin patronu.. İnsan sarrfı denilecek eğlenceli bir,o kadar da garip bir karakter :D

Bir gecede su gibi bitireceğiniz bir seri kısacası... Diğer romantik komedilerden bir farkı da kendi çapında küçük aksiyonlarının olması :) şimdi ne yapacak bu oyunculukta nasıl olacak diye merak edip saatin kaç olduğuna bakmadan bir sonraki bölüme geçeceğiniz 25. bölüme geldiğinizde bitti mi şimdi diyip Google amcaya Skip Beat ikinci sezon var mı diye yazacağınız bir seri :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2012 de ikinci sezon diyip aldanmışlar yıl oldu 2014 ne ikinci sezon var ne de başka bir şey :D

Herhalde bu dünyada animeler hakkında,beni en çok mutlu edecek şey Skip Beat in ikinci sezonunun çıkmasıdır :D

Tanıtımda şans eseri demişler... Mogami de şans tan çok çaba var oysa ki.. Hiç kimse intikam uğruna bu kadar didinmez bence.. Romantik komedi tipik baş kız karakterlerden Bir çok yönü ile ayrılmakta.. En azından seni fıtık eden salak baş kız karakterler gibi değil.. Çok tatlı lan insan kıskanamıyor :D

Serinin en çarpıcı karakteri kesinlikle Tsuruga Ren... FC sini açtığımdan belli oluyordur herhalde :) oyunculuk yeteneği, kişiliği gerçi aşk meşk hakkında odun olsa da gerçekten insan böyle,aktorlerinn var olmasını istiyor gerçek dünyada :)

Serinin en ilginç karakteri adını unuttum ama LMC şirketinin patronu.. İnsan sarrfı denilecek eğlenceli bir,o kadar da garip bir karakter :D

Bir gecede su gibi bitireceğiniz bir seri kısacası... Diğer romantik komedilerden bir farkı da kendi çapında küçük aksiyonlarının olması : :)şimdi ne yapacak bu oyunculukta nasıl olacak diye merak edip saatin kaç olduğuna bakmadan bir sonraki bölüme geçeceğiniz 25. bölüme geldiğinizde bitti mi şimdi diyip Google amcaya Skip Beat ikinci sezon var mı diye yazacağınız bir seri :)

Bunları ayıracağın vakti tus'a ayırsaydın cerrahpaşa da radyoloji yazardın  :( Hem parası fazla hem de yorucu değil :/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bunları ayıracağın vakti tus'a ayırsaydın cerrahpaşa da radyoloji yazardın  :( Hem parası fazla hem de yorucu değil :/

Bro nerden biliyon la radyoloji istediğimi :D

Animeler adına geçirdiğim her zaman mubahtır bro :P hem beş dk mı almadı :D

İzle bro izle sen de bu animeyi :) konuyu da saptırma :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bro nerden biliyon la radyoloji istediğimi :D

Animeler adına geçirdiğim her zaman mubahtır bro :P hem beş dk mı almadı :D

İzle bro izle sen de bu animeyi :) konuyu da saptırma :P

Çünkü doktor olan ve tıp okuyan aile üyelerim var hepsi parası fazla, işi az olan radyoloji'den bahsediyorlar sıkıldım o muhabbetlerden  :D

Bana göre değil be ablam bana kan olacak kan,shoujo türü pek sevmiyorum ben  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Çünkü doktor olan ve tıp okuyan aile üyelerim var hepsi parası fazla, işi az olan radyoloji'den bahsediyorlar sıkıldım o muhabbetlerden  :D

Bana göre değil be ablam bana kan olacak kan,shoujo türü pek sevmiyorum ben  ^_^

Shoujo gibi görüksede hafif romantizm var animede.Mangada daha iyi anlaşılıyor arkadaşlar bi şans tanıyın bende karakterlerin hepsinin kız olduğu shoujo animeleri pek sevmiyorum ama bu seri başka :) ilk birkaç bölümü izle ondan sonra sevmedim dersin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.