Jump to content

'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -

myoujouu

Önerilen İletiler

Karakalem de oluyor denmiş... hardcore karakalem girip olan cosplayer mı çizsem...? sayılır mı?

Karakalem oluyor elbet fakat cosplayer uygun olmayabilir. Sonuçta anime çizim yarışması.  ^_^

Hatsune miku veya vocaloid karakterleri buna dahil mi? :D

Tabi ki, neden olmasın.  :D

Çizim tekniği belirtmiyorsun ama dijital çizimi yasaklıyorsun oldumu şimdi?

Elde çizileceklerde teknik belirtmiyoruz, karakalem sulu boya farketmez. Evet dijital çizim geçerli değil çünkü herkeste o imkan yok. Yarışmanın düzenli olabilmesi için ve katılımın da çok olmasını için bunu uygun gördük. Dijital çizebilen elde de çizebilir zaten  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 131
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1. Olan FLMN Ödül : 1. olan arkadaşa forumda  Fan Art bölümünde moderatörlük verilecek. Çalışmayı görmek için TIKLAYIN 2. yagmur_vet Ödül : olan arkadaşın çizimi 1 hafta Fan Art bölümünde sabit b

Arkadaşlar sonunda çizimim bitti inş. beğenirsiniz , -elimden geleni yaptığıma inanıyorum :P Bakarak çizdiğim resim :   Kendi Çizimim:

Posted Images

NE YANİ BOŞAMI YAPTIM BUNU :D BEN TOUKA YI SEVERİMDE SEVDİHİNİZ KARAKTERİ RESME DÜKÜN DİYOSUNUZ :D SONRA LOGO DİYOSUNUZ :D

YA ABİ TM  elendim açık ara :D

:D

Kuralları en başta belirttik. Logonun çizilmesinin zorunlu olduğu yazıyor. Keşke okuyup katılsaydınız. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir acemi olarak ben yapabilir miyim acaba? Sadece çizsem boyamasam?  :D

Hem sakura temalı derken? Sakura ağaçları mı olcak illa. Anlamadım. Ha bir de Türkanime logosu bu mu?

11_logo.png

Yeniyim de kusura bakmayın.

Evet, logosu bu. Bizim sizlerden istediğimiz sakura denilince aklınıza gelenleri çizmek istediğiniz karakterle bütünleştirmeniz. Nasıl yapmak isterseniz, biz illaki ağaç çizin demiyoruz.  ^_^ Yaratıcı fikirler de olabilir, her şey size kalmış. Mesela aşağıda bir kaç tane örnek fotoğraflar buldum. Bunlar gibi.

Örnekler ->

i71wSW2.jpg

bnj5bBR.jpg

Konusu güzelmiş.Bende katılcam bu resimleri  kime yolluyacaz   :) 

Beğendiğinize sevindim. Bu konuya göndereceksiniz.  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de yeniyim fakat çizime karşı ilgi duyduğum için katılmaya karar verdim :) Yalnız sakura ağacı değil de sakura çiçekleri çizebiliyor muyuz?Ve bunu resimde başka bir şeyle yer değiştirebiliyor muyuz?

Tabi ki çizebilirsiniz. Biz illaki sakura ağacı çizin demiyoruz, her şey size kalmış. ^^ Evet referans çizimlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben çizdiğim karakterin kıyafetlerine bakmak için birkaç referans aldım ama çizdiğim şeyin onlarla kıyafet ve karakter dışında alakası yok. Resimleri koymam gerekir mi?

çizdiğiniz şeyin onlarla kıyafet ve karakter dışında alakası yoksa koymanıza gerek yoktur. her kıyafet için referans koymak saçma olur :D tamamen birebir çizimlerde referans istiyoruz.  ^_^

acaba resmi size nasıl iletebilirim şimdiden teşekkürler ^_^

bu konuya mesaj yazarak iletebilirsiniz.  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.