Jump to content

'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -

myoujouu

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 131
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1. Olan FLMN Ödül : 1. olan arkadaşa forumda  Fan Art bölümünde moderatörlük verilecek. Çalışmayı görmek için TIKLAYIN 2. yagmur_vet Ödül : olan arkadaşın çizimi 1 hafta Fan Art bölümünde sabit b

Arkadaşlar sonunda çizimim bitti inş. beğenirsiniz , -elimden geleni yaptığıma inanıyorum :P Bakarak çizdiğim resim :   Kendi Çizimim:

Posted Images

Bütün çalışmaları inceledim, gerçekten muazzam yetenekli arkadaşlar var. Çizim yetenekleri dışında hayal güçlerine de ayrıca hayran oldum. Böyle bir yarışma düzenleme fikri başlı başına çok hoş, tebrik ediyorum. Bütün çizim yapan arkadaşlar benim nezdimde birinci, hepsinin emeği ve gönül dünyası çizdikleri. Hepsini tebrik ediyorum, çizmekten vazgeçmeyin.. :)  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Yarışmamızın son günü. Bugün akşama kadar çizimlerinizi gönderebilirsiniz.  ^_^

Ben de katılıyorum yarışmaya. Son güne bırakmak istemiyordum fakat böyle oldu. Galaksi arka plan falan. Her neyse, heyecanlıyım.  :D

5dkV3D.png

PqoMV6.png

RYV3va.png

Ve sonuç:

62knB3.png

Referans:

http://i.hizliresim.com/OqZMv4.jpg

Umarım beğenirsiniz. Herkese başarılar.  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Yarışmamızın son günü. Bugün akşama kadar çizimlerinizi gönderebilirsiniz.  ^_^

Ben de katılıyorum yarışmaya. Son güne bırakmak istemiyordum fakat böyle oldu. Galaksi arka plan falan. Her neyse, heyecanlıyım.  :D

5dkV3D.png

PqoMV6.png

RYV3va.png

Ve sonuç:

62knB3.png

Referans:

http://i.hizliresim.com/OqZMv4.jpg

Umarım beğenirsiniz. Herkese başarılar.  ^_^

Bu çizdiğin tuval mi suluboya kağıdı mı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.