Jump to content

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

MiranamiTsuki

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba! Yaklaşık 3 yıldır ciddi ciddi resim çiziyorum. Birçok şey biriktiği için hepsini burada paylaşamayacağım. Ama ilgilenenler deviantartıma ya da instagramıma bakabilir. Ayrıca resimlerimde ge

Tükenmez Kalemi Sevme ve Sevdirme Projesi Lucy Wonder Woman Lavi Allen The Tanaka Deidara Mikasa Snow White-Death Note crossover Uta

Galiba ilk sayfam dolmuş ne yapsam bilemedim o yüzden şimdilik şuraya koyacağım Tükenmez Kalem Sevme Ve Sevdirme Projesi +2 Kageyama Inuyasha-Kikyo Eskiden Düşman Olduğu Suluboyaya

Gerçek Insan Çizimlerim

Katy Perry

Pq6j39.jpg

Sunny

Oq9X6z.jpg

Avril Lavigne

b5Moo0.jpg

Bu kadının burnunu ve burnunun altındaki girintiyi çizmeye bayılıyorum *weird artist*

Marilyn Monroe

qY8Xo3.jpg

Luhan 2013 vs 2014 çizimim. Şahsen standartlarımın altında. Daha iyi yapabilirdim -Üvey evlat Luhan-

JYkgPB.jpg

Aslında bu resimleri çizmeyi hiç sevmiyorum, çünkü durmadan bir yerlere bakıp aynısını çizmeye çalışmak sinirlerimi bozuyor. Hele ki bu resim A5 'ten büyükse kafayı yiyorum. Mesela o bukalemun Marilyn 4cm e 4cm. Onu yaparken bunalmadım. Ama Avril'e ne kadar sevsem de artık devam edemeyeceğim.

Hani Efsane Sahneler Projemde de bir yerlere bakıyorum evet, ama aynısını çizmeye çalışmıyorum. Hayal gücüm bunu kabullenmiyor. Başka yerlee bağlı kalmak sinirlerimi bozuyor. Ben özgür çalışırım.

l7rA0J.gif

♡I'M FREE!☆

Her neyse buraya gıcık sanatçı kişiliğimi de döktüğüme göre artık gidebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ard arda 3. iletim

n7MW5N.gif

Konuya geleyim. Dün sulu boya defteri aldım ve denemek istedim. Önceki kağıttan daha kolaydı. Ama sulu boyada hâlâ acemi olduğum için lütfen eksikliklerimi ve yanlışlarımı bilirkişiler belirtsin.

OqALkA.jpg

Babam dedi ki sulu boyayla kuru boya çalışması gibi olmuş. Arka plan bütün resmi boğmuş. Bu resimler iş sahasında para getirmezmiş, daha soft renkler daha doğru olurmuş...

Kızını bu kadar cesaretlendirdiğin için teşekkürler baba...

MEpvyk.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çalışmalarımızın daha rahat bulunup,izlenmesi için çalışmalarımızı ilk mesaja eklersek daha düzenli bir konumuz olur. Suluboya konusuna gelirsek benim pek yanaşmak istemiyeceğim bir teknik.Kaliteli malzemeler ve teknik hakimiyet olmadan sonuç hüsran olabilir.Senin çalışman iyi olmuş.Ayrıyeten çizim olarak başarılı  bulduğum kişilerdensin.Bu çalışmanla ilgili değil ama figürlerin kompozisyon içinde tam olarak olduğu, arka planlı çizimlerini görmek isterim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çalışmalarımızın daha rahat bulunup,izlenmesi için çalışmalarımızı ilk mesaja eklersek daha düzenli bir konumuz olur. Suluboya konusuna gelirsek benim pek yanaşmak istemiyeceğim bir teknik.Kaliteli malzemeler ve teknik hakimiyet olmadan sonuç hüsran olabilir.Senin çalışman iyi olmuş.Ayrıyeten çizim olarak başarılı  bulduğum kişilerdensin.Bu çalışmanla ilgili değil ama figürlerin kompozisyon içinde tam olarak olduğu, arka planlı çizimlerini görmek isterim.

İlk konuya toplamaya çalıştım ama konu almadı. Ne yapacağımı bilemedim.

Ve dediğini ben de düşünüyorum ama özellikle tükenmez kalemle ya da deftere çizdiklerim portre çalışması gibi olduğunda nasıl bir arka plan yapabilirim bilemiyorum.

Bu arada cidden spoiler içine spoiler alsam ilk başlıkta toplayabilir miyim?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Armin Arlert

DMPVrv.jpg

Arkaplanı duvar manzaralı yapmak istedim ama olmadı ben de gökyüzü yaptım. Sonra da böyle bakmış bari kasvetli olsun dedim.

Şuanda yapım aşamasında olan MikaRen resmim

zA3vD7.jpg

Arkaplan fantastik olsun istedim ama bu kadar uyumsuz olabileceğini tahmin etmemiştim. Hele o Eren resmen varoşlardan galaksiye fırlamış gibi görünüyor. Ama yine de arkaplanı da couple ı da ayrı ayrı çok sevdim. Eğleniyorum bunu yaparken bu yüzden bitirmeyi düşünüyorum.

(Bu arada couple isimlerinde erkek adının başa yazıldığını biliyorum, ama Mikasa daha erkeksi. Üzgünüm Eren... No EreMika, Yes MikaRen)

İlk başlık güncellendi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.