Jump to content

Sword Art Online AMV - It Has Begun


MuSahin

Recommended Posts

Görüntüyü çok kesiyorsun ve uzun süre kesiyorsun. Goruntu hiç kesilmesin yani. Sonra şarkı sözlerini görüntünün üzerine yaz ve sözlere efekt ver. Farklı yerlerden çıksınlar kelimeler falan. Sonra bir iki yerde de efekt olsa güzel bir amv olur. Muzik çok güzel sevdim.

Link to post
Share on other sites

güzel olmuş eline sağolık arkadaşların dediği gibi yazılar uzun olmasa çok daha güzel olurdu yani hızlı bi şarkıda bu olayı yapsan çok güzel durabiliyor bide efekt olarak en azından bass noktalarında flash veya earthquake efekti eklesen çok güzel olabilir 

Link to post
Share on other sites

Hacım her yapmış olduğun amv için ayrı ayrı konu açma önceden açmış oldun konunun başlığını değiştir hepsi bi yerde toplansız izlemek isteyen konu açıp istediğini izleyip yorumunu yapsın. Şahsi önerimdir bu. 

 Fark etmemişim ayrı ayrı açıldığını teşekkürler birleştirdim konuları. Bunu kurallara da ekleyeyim bölüme :D

Link to post
Share on other sites

Bak başta asıl kısım başlayana kadar yine kesinti bırakmışsın. Eğer şarkıda denk getirmek istediğin sahnenin gelmesini bekleyeceksen o araya başka görüntü koy. Fotoğraf olabilir mesela efekt vererek. Bir de biraz efekt öğren sana acayip lazım. Bir de sonu tam şarkıya uyumlu bitecek derken görüntü kesildi ve bitti. Mesela orada şarkının sesi azalıyor ya biteceği için. Böyle biterken yavaş yavaş kararan bir efektle bitir güzel olur. Ben yaptığımdan demiyorum bunları ama çok amv dinledim. Şahsi görüşlerim bunlar.

Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.