Jump to content

Anime Severler En Çok Görülmesi Gereken Yerleri Sıraladı

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Animelerdeki çoğu hayran kaldığımız manzaralar,aslında gerçekte de bulunan mekanlardır ve biliriz, bu yerlerin neredeyse hepsi Otakuların "kutsal mekanı" Japonya'da bulunmakta.   Tabi bu mekanları g

Hyouka, serisinin geçtiği yerler. Bu video ise, 3. bölümde Houtarou ve Chitanda'nın gittikleri kafeyle ilgili bir video.   [

Birde bizim sahip olduğumuz bu cennet gibi toprakları olsaydı, -_-  acaba nasıl faydalanırlardı merak ediyorum şahsen... -_-  :P

Posted Images

19. sıradaki hariç öyle çok hoşuma gitmediler. özellikle de Türkiye'deki güzelliklere kıyaslayınca.

ayrıca Kotonoha no Niwa'daki mekan nasıl olmaz burada.

Ya sen öyle diyince bi düşündüm de Türkiye'de bunlardan çok daha güzel yerler gördüm. Kişisel fikirler tartışılmaz ama Japonya fanlığı için o kadar da abartmaya gerek yok her şeyi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya sen öyle diyince bi düşündüm de Türkiye'de bunlardan çok daha güzel yerler gördüm. Kişisel fikirler tartışılmaz ama Japonya fanlığı için o kadar da abartmaya gerek yok her şeyi.

Bence güzelliğe bakmamışlardır,aynı mekanları sürekli gördükleri için içlerinde bir merak oluşuyordur.Yoksa demin düşündüm de..

Abi tren istasyonu sonuçta,ne kadar heyecan verici olabilir ki :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...

Bu sefer de K-ON serisinin geçtiği yerleri tanıtmak istedim. Şöyle ki;

K-ON serisinin en çok geçtiği yer olan şu meşhur kulübün odasına girecek olursak ;

6olms8.jpg

i1zc6s.jpg

Bunun yanı sıra bölgenin bir kaç fotoğrafı;

toyosato12.jpg
toyosato15.jpg
toyosato16.jpg
toyosato17.jpg
toyosato18.jpg
toyosato26.jpg
toyosato29.jpg
toyosato37.jpg
toyosato40.jpg
toyosato45.jpg

Görüldüğü üzere bölge sakinleri de bunu fırsat bilerek ekonomik kazanç için çeşitli yolları kullanıp reklamlarla birlikte iyi kazançlar sağlamış, olmasa bile en azından bölgeye renk gelmiş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.