Jump to content

İlk çalışmam sizce nasıl xD (Naruto - Sasame Fuuma)

Closery

Önerilen İletiler

Sasame Fuuma karakteri gözüme hep çok güzel geliyor böyle bir çalışma yapmayı denedim ve ortaya böyle bir şey çıktı. 
Yorumlarınızı bekliyorum.
xD

8glzVA.png

Aslında amacım şu anime eski olduğundan görüntü pek iyi değil. Bende bunu netleştirmek ve birazda sanki yeniden çizilmiş gibi bir havaya sokmak istedim. Birde biraz minimalist art havasında olsun istedim.
(Çok büyük bir zorluk yok ama zevk amaçlı yaptım. Resmin eski halini hiç bir yerde kullanasım gelmiyordu net olmadığı için şimdi wallpaper haline geitirip kulanıcam hatta  :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dakikalardır bakıyorum ama açıkçası pek bişi anlamadım bu senin çalışman 2.olan sanırım ? yanlış anlama da :D sanki asıl resmin üstündeki çizgilerden gitmişsin -şablonu oluşturup- ve sonra da boyamışsın gibi :x ama lütfen yanlış anlama ben bu işleri bilmem neticede :D yani neden böyle yazdım x.x o kadar profesyonel ve hatasız duruyor ki tıpatıp aynısı -renk tonları dışında- sen bunu kendinin çizdiğini mi söylüyorsun yoksa ne ? bu çalışmada tam olarak ne yaptın ? lütfen beni aydınlatır mısın T-T ne yapmaya çalıştığını tam olarak anlayamadım da :( daha çizgi filmsi mi yapmaya çalıştın ? öyle ise güzel olmuş yani x.x ben saçmalıcam sanırım susuyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında amacım şu anime eski olduğundan görüntü pek iyi değil. Bende bunu netleştirmek ve birazda sanki yeniden çizilmiş gibi bir havaya sokmak istedim. Birde biraz minimalist art havasında olsun istedim.
(Çok büyük bir zorluk yok ama zevk amaçlı yaptım. Resmin eski halini hiç bir yerde kullanasım gelmiyordu net olmadığı için şimdi wallpaper haline geitirip kulanıcam hatta :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

(Çok büyük bir zorluk yok ama zevk amaçlı yaptım. Resmin eski halini hiç bir yerde kullanasım gelmiyordu net olmadığı için şimdi wallpaper haline geitirip kulanıcam hatta :) )

Teşekkür ederim bunu ilk iletine de ekle istersen ne yaptığını yani, güzel olmuş daha canlı görünüyor, hoş.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.