Jump to content

( 01 / 01 ) The Last: Naruto the Movie

KuramaUN

Önerilen İletiler

Öncelikle kolay gelsin. Ben internette bu filmi aradım ve 1-2 sitede denk geldim fakat birinde garip bi çekim tarzı vardı arkadan sesler geliyordu felan pek bi memnun olmadım. Ötekisinde ise atıyorum Kage bunshin yazıyordu altta fakat farklı bi şeyler söylüyordu. Teşekkürler derken arigato değilde başka bişeyler diyorlardı. Doğal olarak bundan da haz edemedim sonucta animede hep bunları duyardık şimdi farklı geldi böyle duyunca. Bu sitedeki çeviri de ona mı benzeyecek yoksa daha mı iyi olacak diye sorucaktım ben :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 87
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : The Last: Naruto the Movie Anime Türü : Aksiyon, Macera, Dram, Shounen, Süper Güçler Bölüm Sayısı : 01 / 01 Yapım Yılı : 2014 Çevirmen : Miakry Düzenleme : Sine Gü

hayırlı çeviriler :).

Kolay gelsin.

Posted Images

Aslında ben de gelmesini bekliyorum ama artık izlesem de aynı zevki yaşatamıcak çünkü sinema çekimleri internete düştüğü gibi çevremdekiler izleyip izleyip spoiler verdiler.[emoji17]

Bi de animenin saçma sapan ilerlemesi yüzünden artık narutodan soğumaya başlıyom.

http://i.hizliresim.com/VVdn5B.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle kolay gelsin. Ben internette bu filmi aradım ve 1-2 sitede denk geldim fakat birinde garip bi çekim tarzı vardı arkadan sesler geliyordu felan pek bi memnun olmadım. Ötekisinde ise atıyorum Kage bunshin yazıyordu altta fakat farklı bi şeyler söylüyordu. Teşekkürler derken arigato değilde başka bişeyler diyorlardı. Doğal olarak bundan da haz edemedim sonucta animede hep bunları duyardık şimdi farklı geldi böyle duyunca. Bu sitedeki çeviri de ona mı benzeyecek yoksa daha mı iyi olacak diye sorucaktım ben :)

İzlediğiniz yerdeki dil ayarlarından değiştirebilirsiniz. İnternete ilk başta Korece dublaj düşmüştü. Ama şu an Japonca ve Korece dublajın bir arada olduğu sunumlar internette mevcut. BD düştüğü zaman sadece Japonca olur büyük ihtimalle.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
  • 2 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.