Jump to content

Shokugeki no Souma Kaç Bölüm Olacak?

asci

Recommended Posts

Sezonun İddialı Yapımlarından Shokugeki no Souma Kaç Bölüm Olacak?

Sezonun yemek temalı serisi Shokugeki no Souma(Soma) ilk bölümünden itibaren izleyenler tarafından oldukça büyük ilgiyle karşılandı ancak serinin ne kadar süreceği sorusu şimdiye kadar cevaplanmamıştı.  Geçtiğimiz günlerde çıkan Shueisha’ya ait Weekly Shonen Jump dergisinde animenin toplamda 24 bölümden oluşacağı ve Blu-ray Disk/DVD‘lerinin ay başına 3’er bölüm olmak üzere 8 ayda tamamlanacağı açıklandı. Jouchiro ve Souma arasında geçen sıcak savaşın kendine özgü bir takipçi kitlesi var. Hatta bölüm sonlarında yemekleri yapmayı deneyecek kadar… Bu savaş için 24 bölüm size yeterli olacak mı dersiniz?

shokugeki-no-souma.jpg?resize=660%2C479

ALINTI:AnimeFantastica

mangada güncel biri olarak söyliyim. 24 blümde bitireceklerse görünen o ki benim bayıldığım etkinliğin olduğu bölümler 2. sezona kalacak. 4. bölümde 7 manga chapterı işlediler. nerdeyse 1 anime bölümü 2 manga chapter olarak gidiyor. ilk arc diye tabir edebileceğim tootsuki resort çalışma kampının bitimiyle ilk sezon bitecek. sonbahar yarışması ikinci sezona kalacak. 2. sezonda sonbahar yarışmasıyla geçer. şuan manga 3. sezonuna başlıyor. seriyi sevenler mangayı okusunlar öneririm. bi bölümde döner yapıyorlar :)

valla hem karakterler çok kaliteli hem komedi unsurları ecchi unsurları mevcut. hemde özel bi konusu var. beğenmezlerse japonların zevkinde sorun var demektir. acayip farklı bilgiler veriyor yapılan her yemekte. inanılmaz yemek ve malzeme araştırması yapıyordur diye tahmin ediyorum mangaka. kalitesi baya iyi yani.

valla hem karakterler çok kaliteli hem komedi unsurları ecchi unsurları mevcut. hemde özel bi konusu var. beğenmezlerse japonların zevkinde sorun var demektir. acayip farklı bilgiler veriyor yapılan her yemekte. inanılmaz yemek ve malzeme araştırması yapıyordur diye tahmin ediyorum mangaka. kalitesi baya iyi yani.

yemek meselesi için serinin ayrı danışmanı vardı sanki,yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.Hatta yazar-çizer de farklı olması lazım

yemek meselesi için serinin ayrı danışmanı vardı sanki,yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum.Hatta yazar-çizer de farklı olması lazım

ben araştırmadım açıkcası o kadar ayrıntılı. mangayı okudum sadece. 3. kişi çalışıyor bile olsalar çok güzel bi kombinasyon yapmışlar. i tanesi araştırıyor bi tanesi senaryoyu hazırlıyor öbürüde çiziyor. canavar.bakuman gibi :D 

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.