Jump to content

2015 Yaz Dönemi Gelecek Animeler(2 Temmuz-Liste Güncellendi)

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2015 Yaz Dönemi Animeleri Listesi (2 Temmuz 2015-Güncellendi)       Yaz Sezonu geliyor,ve bu sezonda da tatilde yeni animelerle sıkılmayacağız gibi görünüyor.   Gelecekler arasında öne çıkanlar

Gördüm gördüm :D tanıtımda yardım lazım olursa ben yardım edebilirim :P Nihayetinde orada bir Junjou Romantica var... 

Sezon da gelecek. Ama çncesinde bir film de fena olmaz :D God eater benim de en çok beklediklerimden. Zira Prologue çok değişik gelmişti.    Doğru doğru. Yapılan duyuruya göre eylülde gelecek :)   Çık

Haikyuu 'nun 2. sezonunu bekliyodum yaza movie kötü olmuş diğerlerinden God Eater iyi olacak gibi

Sezon da gelecek. Ama çncesinde bir film de fena olmaz :D God eater benim de en çok beklediklerimden. Zira Prologue çok değişik gelmişti. 

Yanlış hatırlamiyorsam 2. sezon sonbaharda gelecek.

Tamamen sallamış da olabilirim :D

Doğru doğru. Yapılan duyuruya göre eylülde gelecek :)

aslında fena olmazdı :P liste çıkarayım bilgileri toplayıp halledeyim hemen:)

Çıkar çıkar paylaşalım. Hiç sorun olmaz benim için. :)

Benim en çok beklediklerim;

God Eater, Durarara!, Gangsta, Junjou Romantica, Kangoku Gakuen Prison School, AoharuxKikenjuu, Makuhara no Danshi, Rokka no Yuusha, Ushio to Tora

Ovalarda çok var :D hepsini yazmayayım:) Filmlerden; Haikyuu!, Yowamushi Pedal, Code Geass, Bakemono no ko gibi mangasından takip ettiğim ya da daha önceden sezonları olan animeleri beklemedeyim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.