Jump to content

2015 Yaz Dönemi Gelecek Animeler(2 Temmuz-Liste Güncellendi)

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 75
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2015 Yaz Dönemi Animeleri Listesi (2 Temmuz 2015-Güncellendi)       Yaz Sezonu geliyor,ve bu sezonda da tatilde yeni animelerle sıkılmayacağız gibi görünüyor.   Gelecekler arasında öne çıkanlar

Gördüm gördüm :D tanıtımda yardım lazım olursa ben yardım edebilirim :P Nihayetinde orada bir Junjou Romantica var... 

Sezon da gelecek. Ama çncesinde bir film de fena olmaz :D God eater benim de en çok beklediklerimden. Zira Prologue çok değişik gelmişti.    Doğru doğru. Yapılan duyuruya göre eylülde gelecek :)   Çık

Aşırı beklediğim ya da güzel lacağını ümit ettiğim animeler var :wub:

-God Eater zaten gözüme ilk çarpandı umarım aksiyon dolu heyecanlı tadı yerinde bir anime olur :D

-Million Doll, 1-2 bölüm şans vereceğim animelerden umarım sıkıcı bi şey çıkmaz...

-The İdolm@ster ı daha izlememiş olsam da amv sini izlemiştim ve beğenmiştim, yaza kadar bir ara eski sezonlarına bakacağım umarım gerçekten güzeldir :)

-Akagami no Shirayuki Hime, işte bu anime romantizm katagorisinde en çok beklediğim anime!!! Mangasına daha önceden biraz bakmıtım ama iyiki tam okumamışım, muhtemelen anime bittikten sonra mangada günceli yakalarım :D

-Aoharu x Kikanjuu, neden bilmiyorum bu animeyi ilk gördüğüm andan çok güzel bir anime olacağını hissettim. Açıkçası beklentilerim aşırı yüksek!! :wub:

-Chaos Dragon, 1-2 bölüm şans vereceğim animelerden, belki güzel çıkar :)

-Aquarion Logos animesi de 1-2 bölüm şans vereceğim. Mecha türü sağ olsun :P

-Charlotte, aslında bu animenin güzel çıkmasını istiyorum. İçinde biraz da romantiz olursaaa.... :wub:

-Classroom ☆ Crisis, bu animede  de romantizm varmış umarım güzel olur, Az da olsa beklentim var.. Neyden ne çıkacağı hiç belli olmaz :D

-Dragon Ball Super, aslında 2014 kai hala devam ediyor ben de indirmeye devam ediyorum. Bu gidişle haftada iki bölüm mü indireceğim acaba tabi kai bitmezse... Bir gün de izlerim elbet bu animeyi... kocaman dragon ball serisini :blink:

-Durarara yeni sezon geliyor hala izlemedim aslında eski sezonları da ama Baccanıo hayranı olduğum için öyle de böyle de izleyeceğim, izlemesem bile indireceğim sonra izlerim  :D

- Gakkou Gurashi, içinde ecchi yok o yüzden şans vereceğim bi de umarım çinde erkek karakterler vardır. Erkeksiz anime mi olur :D

- Gangsta, açıkçası en çok beklediğim animelerden, umarım beklediğim kadar iyi olur :D

-Gatchaman Crowds yeni sezon geliyor.. ilk sezon izlemedim herkes de kötülemiş. Ama ikinci sezonu geldiğine göre bi yerlerde tutulmuş olması gerek. İlk sezonunu izlemeye çalışacağım öncelikle -_-

-Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakeri, bu da bu yaz en çok izlemek itediklerimden resmi çok hoş gözüküyor, eğlenceli olur umarım :D

-Himouto! Umaru-chan, bence bu seri bi kaç dklık olacak ama güzelse izlerim resmi çok kawaii :D

-Jitsu wa Watashi wa, işte bir tane daha romantizmi iyi olur diye beklediğim anime.. umarım olan silik bir tip olmaz :wub:

-Joukamachi no Dandelion, komedi türünde bu animeden aşırı beklentim :D

-Junjou Romantica!!!!!!! yeni sezon!!!! İzlemezsem ölürüm sanırım!!! :wub: :wub:

-Kangoku Gakuen, aşırı ecchi değilse komedisi ya da aksiyonu iyiyse izlemeye hazırım :)

-Makura no Danshi, 1-2 bölüm izleyeceğim ama güzel mi değil mi şu an hiç bir fikrim yok sanırım bu duruma nötr diyorlar :)

-Non Non Biyori Repeat, tamamen komedisine ve içinde erkek olup olmamısına bağlı bi de umarım aşırı çocuksu değildir -_-

-OverLord, işte bi tane daha aksiyon dolu aniem umarım senin içinde olan yüksek beklentilerimi karşılarsın :D

-Ranpo Kitan: Game of Laplace, gerçekten beklediğim bi anime daha umarım heyecanlı olur :wub:

-Rokka no Yuusha, resmi çok şeker, aksiyon yazıyor tüünde bundan da baya beklentim var :wub:

-Ushio to Tora, sanırım en çok bu animeden beklentim yüksek :D DOKİ DOKİ :D :D

-Working!!!! Bir tane daha şahane anime, yeni sezon çıkacağını ilk duyduğumda havalara uçmuştum :D :D :D

-Wakako-zake, bir kaç dklık olmasını beklediğim animelerden belki güzeldir :)

Sanırım bu kadar gerisine animeler çıkmaya başladıktan sonra yorumlardan bakarım zaten geriye fazla anime kaldığını düşünmüyorum. :D :D :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aşırı beklediğim ya da güzel lacağını ümit ettiğim animeler var :wub:

-God Eater zaten gözüme ilk çarpandı umarım aksiyon dolu heyecanlı tadı yerinde bir anime olur :D

-Million Doll, 1-2 bölüm şans vereceğim animelerden umarım sıkıcı bi şey çıkmaz...

-The İdolm@ster ı daha izlememiş olsam da amv sini izlemiştim ve beğenmiştim, yaza kadar bir ara eski sezonlarına bakacağım umarım gerçekten güzeldir :)

-Akagami no Shirayuki Hime, işte bu anime romantizm katagorisinde en çok beklediğim anime!!! Mangasına daha önceden biraz bakmıtım ama iyiki tam okumamışım, muhtemelen anime bittikten sonra mangada günceli yakalarım :D

-Aoharu x Kikanjuu, neden bilmiyorum bu animeyi ilk gördüğüm andan çok güzel bir anime olacağını hissettim. Açıkçası beklentilerim aşırı yüksek!! :wub:

-Chaos Dragon, 1-2 bölüm şans vereceğim animelerden, belki güzel çıkar :)

-Aquarion Logos animesi de 1-2 bölüm şans vereceğim. Mecha türü sağ olsun :P

-Charlotte, aslında bu animenin güzel çıkmasını istiyorum. İçinde biraz da romantiz olursaaa.... :wub:

-Classroom ☆ Crisis, bu animede de romantizm varmış umarım güzel olur, Az da olsa beklentim var.. Neyden ne çıkacağı hiç belli olmaz :D

-Dragon Ball Super, aslında 2014 kai hala devam ediyor ben de indirmeye devam ediyorum. Bu gidişle haftada iki bölüm mü indireceğim acaba tabi kai bitmezse... Bir gün de izlerim elbet bu animeyi... kocaman dragon ball serisini :blink:

-Durarara yeni sezon geliyor hala izlemedim aslında eski sezonları da ama Baccanıo hayranı olduğum için öyle de böyle de izleyeceğim, izlemesem bile indireceğim sonra izlerim :D

- Gakkou Gurashi, içinde ecchi yok o yüzden şans vereceğim bi de umarım çinde erkek karakterler vardır. Erkeksiz anime mi olur :D

- Gangsta, açıkçası en çok beklediğim animelerden, umarım beklediğim kadar iyi olur :D

-Gatchaman Crowds yeni sezon geliyor.. ilk sezon izlemedim herkes de kötülemiş. Ama ikinci sezonu geldiğine göre bi yerlerde tutulmuş olması gerek. İlk sezonunu izlemeye çalışacağım öncelikle -_-

-Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakeri, bu da bu yaz en çok izlemek itediklerimden resmi çok hoş gözüküyor, eğlenceli olur umarım :D

-Himouto! Umaru-chan, bence bu seri bi kaç dklık olacak ama güzelse izlerim resmi çok kawaii :D

-Jitsu wa Watashi wa, işte bir tane daha romantizmi iyi olur diye beklediğim anime.. umarım olan silik bir tip olmaz :wub:

-Joukamachi no Dandelion, komedi türünde bu animeden aşırı beklentim :D

-Junjou Romantica!!!!!!! yeni sezon!!!! İzlemezsem ölürüm sanırım!!! :wub: :wub:

-Kangoku Gakuen, aşırı ecchi değilse komedisi ya da aksiyonu iyiyse izlemeye hazırım :)

-Makura no Danshi, 1-2 bölüm izleyeceğim ama güzel mi değil mi şu an hiç bir fikrim yok sanırım bu duruma nötr diyorlar :)

-Non Non Biyori Repeat, tamamen komedisine ve içinde erkek olup olmamısına bağlı bi de umarım aşırı çocuksu değildir -_-

-OverLord, işte bi tane daha aksiyon dolu aniem umarım senin içinde olan yüksek beklentilerimi karşılarsın :D

-Ranpo Kitan: Game of Laplace, gerçekten beklediğim bi anime daha umarım heyecanlı olur :wub:

-Rokka no Yuusha, resmi çok şeker, aksiyon yazıyor tüünde bundan da baya beklentim var :wub:

-Ushio to Tora, sanırım en çok bu animeden beklentim yüksek :D DOKİ DOKİ :D :D

-Working!!!! Bir tane daha şahane anime, yeni sezon çıkacağını ilk duyduğumda havalara uçmuştum :D :D :D

-Wakako-zake, bir kaç dklık olmasını beklediğim animelerden belki güzeldir :)

Sanırım bu kadar gerisine animeler çıkmaya başladıktan sonra yorumlardan bakarım zaten geriye fazla anime kaldığını düşünmüyorum. :D :D :D :D

Jitsu Wa Watashi Wa icin soyleyebilecegim, oglan silik bir tip sayilir. ;-; Beklentini kirdigim icin uzgunum ama kendisi "Deliklerle dolu bir torba" olarak adlandirilmis. Lakabi gibi. Ama ben severim Asahi'yi arkadaslarindan daha iyi en azindan. :P :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ova special movie kısmının gideri var ama gördüğüm kadarıyla yeni çıkacak olan serilerden devam serileri haricinde pek güzel seri gelmeyecekmiş gibi hissediyorum. İnşallah yanılıyorumdur yoksa yaz tatsız tuzsuz geçecek. gerçi genelde en güzel seriler ya kış sezonunda yada ilkbahar sezonunda çıkıyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jitsu Wa Watashi Wa icin soyleyebilecegim, oglan silik bir tip sayilir. ;-; Beklentini kirdigim icin uzgunum ama kendisi "Deliklerle dolu bir torba" olarak adlandirilmis. Lakabi gibi. Ama ben severim Asahi'yi arkadaslarindan daha iyi en azindan. :P :D

Kötü oldu :o Peki en azında romantizmi iyi mi? belki o kurtarır :unsure: Bu arada yorumun için teşekkürler :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.