Jump to content

Herkes ilk başta nefret ettiği sonradan sevdiği bir karakteri sebebiyle yazsın (Spoiler içerebilir)

typerion

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach'te ilk sezonda İchigo ve Rukiye'ye : :P yaptıklarından dolayı Byakuya ve Renji 'ye :wub:  gıcık olmuştum.. Bir de şimdi sorun hadi hadi!  

Seto Kaiba. 

• 2 hafta sonra...
  • 1 sene sonra...

th?id=OIP.jKJBUu1CgKNVEMUF9xAi-gMsBM&pid=15.1&P=0&w=936&h=89

Naruto'dan Orochimaru, benim ilk başta nefret ettiğim karakterlerin başında geliyordu. Sonra onu öyle bir sevmeye başladım ki, en sevdiğim 3. karakter halıne geldi. Orochimaru, gerktiği zaman şeytan kadar kötü, gerektiği zaman melek kadar iyi kalpli olabiliyor. Fakat ben onu her şekilde de seviyorum. Bazen namussuz olsa da, aslında adamın dibi bir karakter.Sebebi ise aşağıdadır. SPOILER İÇERİR!!!!!!!! ;)

Orochimaru, son 20-25 bölümde artık iyi kalpli bir karakter haline geliyor ve konohada yaşamaya, çocuğunu bile orada okutmaya başlıyor. Hatta Naruto evlenmeden önce tüm köyün onu tebrik ettiği kayıtta o da tebriklerini Naruto'ya iletmişti :))))

th?id=OIP.jKJBUu1CgKNVEMUF9xAi-gMsBM&pid=15.1&P=0&w=936&h=89

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 sene sonra...

Hadi gerçekten itici bir karakter yazalım: Darling in the FranXX - Mitsuru.

İlk başlarda çok fena itici gelmişti tam saydırılacak bir karakter ve muhtemelen bu konuda yalnız değilim. Ama tüm o kendini beğenmiş pislik tavırları (saç stili ve seslendirme ile de kombinleyince) sonradan sonradan karizmatik gelmeye başladı. Hatta şöyle uzun boyunlu bir kazak giydirsen yaoilerdeki tsundere rolü için biçilmiş kaftan :D

Spoiler

mitsuru_TL_15.7.jpg

Gerçi..

Spoiler

..saç stilini bozmayaydı iyiydi -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.