Jump to content

Herkes ilk başta nefret ettiği sonradan sevdiği bir karakteri sebebiyle yazsın (Spoiler içerebilir)

typerion

Önerilen İletiler

Sakura. Serinin başındaki o 13 yaş ergen kız tavırları kafasını duvarlara sürme isteği uyandırıyordu bende. Aslında kendi 13 yaş halimi şimdi karşımda görsem ona da aynısını yapardım. 13 yaş ayrı bir gıcık oluyor...

Sonra gitgide büyüdü akıllandı...

Sonra anne oldu. Baktım ne güzel anne olmuş. Hem tamamen başka bir insana dönüşmeden olgunlaşmış. Kızına da tek başına bakmış diyince 10 puanı verdim kıza. Helal olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach'te ilk sezonda İchigo ve Rukiye'ye : :P yaptıklarından dolayı Byakuya ve Renji 'ye :wub:  gıcık olmuştum.. Bir de şimdi sorun hadi hadi!  

Seto Kaiba. 

İchimaru Gin -> çok sevimsiz bakışları vardı insanı gıcık ediyordu...ama çok kral bir adammış...

Uchiha Sasuke -> Naruto sürekli laf edişinden dolayı sinir oluyordum aynı zamanda Orochi'nin yanına gitmesinden dolayıda sinir olmuştum fakat sonrasında görüş açımı değiştirince anladım ki çocuk haklı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.