Jump to content

Çizimler (Düzenlenip , güncellendi)

OneAutmnLeaf

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Bunlar benim nacizane çalışmalarım resim boyutları tekrardan düzenlenip yeni resimler eklenmiştir :)

Spoiler

aDk2y7.jpg

Spoiler

mzv1rY.jpg

Spoiler

VaJ6NR.jpg

Spoiler

1vArOD.jpg

Spoiler

nMq20g.jpg

Spoiler

v5BRWR.jpg

Spoiler

LAqE51.jpg

Spoiler

rMbRzM.jpg

Spoiler

nMq2pa.jpg

Spoiler

LAqENz.jpg

Spoiler

VaJ6Gq.jpg

Spoiler

v5BRlO.jpg

Spoiler

LAqEXJ.jpg

Spoiler

7gGPLm.jpg

Spoiler

rMbRDB.jpg

Spoiler

ljg95k.jpg

Spoiler

ZkyJoA.jpg

Spoiler

1vAr31.jpg

Edited by Shichiryuu
Remake :)

• Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhaba arkadaşlar. Bunlar benim nacizane çalışmalarım resim boyutları tekrardan düzenlenip yeni resimler eklenmiştir :)                

İlk çizim denemelerin bunlar ise gerçekten de yetenek var sende ,devam edişini görmek isterim ellerine sağlık :) -Boyutu ayarlamak için bilgisayara attıktan sonra çizimleri ''paint''e at ve sırayla bo

tavsiye için teşekkürler daha dün çizmeye başladım daha önce ufak çaplı tribal çiziyordum o da 4 figür gerçi öyle üstüne düşmedim anime izlemeye başladığım ve fan artları gördüğümden beri içimde istek

İlk çizim denemelerin bunlar ise gerçekten de yetenek var sende ,devam edişini görmek isterim ellerine sağlık :)

-Boyutu ayarlamak için bilgisayara attıktan sonra çizimleri ''paint''e at ve sırayla boyutlarını değiştir ve kaydet :D Genelde 800x600 iyi oluyor bence :P

İlk çizim denemelerin bunlar ise gerçekten de yetenek var sende ,devam edişini görmek isterim ellerine sağlık :)

-Boyutu ayarlamak için bilgisayara attıktan sonra çizimleri ''paint''e at ve sırayla boyutlarını değiştir ve kaydet :D Genelde 800x600 iyi oluyor bence :P

tavsiye için teşekkürler daha dün çizmeye başladım daha önce ufak çaplı tribal çiziyordum o da 4 figür gerçi öyle üstüne düşmedim anime izlemeye başladığım ve fan artları gördüğümden beri içimde istek vardı ama kısmet dün 2. resmi çizdim bugün diğer 3 ünü :)

Gerçektende çalışmayla güzel bir noktaya gelirsin yeter ki pes etme  ;)

Eyv. kardeşim devamlılık çok önemli anladım bunu yarışma çizimlerine baktığımda anladım :)

Vuu...

5d2aEj.jpg

Öyle Vuuu! luk bi durum yok kardeş ama tşkler :D