Jump to content

Çizimler (Düzenlenip , güncellendi)

OneAutmnLeaf

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar. Bunlar benim nacizane çalışmalarım resim boyutları tekrardan düzenlenip yeni resimler eklenmiştir :)

Spoiler

aDk2y7.jpg

Spoiler

mzv1rY.jpg

Spoiler

VaJ6NR.jpg

Spoiler

1vArOD.jpg

Spoiler

nMq20g.jpg

Spoiler

v5BRWR.jpg

Spoiler

LAqE51.jpg

Spoiler

rMbRzM.jpg

Spoiler

nMq2pa.jpg

Spoiler

LAqENz.jpg

Spoiler

VaJ6Gq.jpg

Spoiler

v5BRlO.jpg

Spoiler

LAqEXJ.jpg

Spoiler

7gGPLm.jpg

Spoiler

rMbRDB.jpg

Spoiler

ljg95k.jpg

Spoiler

ZkyJoA.jpg

Spoiler

1vAr31.jpg

Düzenlenme: Shichiryuu tarafından
Remake :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Bunlar benim nacizane çalışmalarım resim boyutları tekrardan düzenlenip yeni resimler eklenmiştir :)                

İlk çizim denemelerin bunlar ise gerçekten de yetenek var sende ,devam edişini görmek isterim ellerine sağlık :) -Boyutu ayarlamak için bilgisayara attıktan sonra çizimleri ''paint''e at ve sırayla bo

tavsiye için teşekkürler daha dün çizmeye başladım daha önce ufak çaplı tribal çiziyordum o da 4 figür gerçi öyle üstüne düşmedim anime izlemeye başladığım ve fan artları gördüğümden beri içimde istek

İlk çizim denemelerin bunlar ise gerçekten de yetenek var sende ,devam edişini görmek isterim ellerine sağlık :)

-Boyutu ayarlamak için bilgisayara attıktan sonra çizimleri ''paint''e at ve sırayla boyutlarını değiştir ve kaydet :D Genelde 800x600 iyi oluyor bence :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk çizim denemelerin bunlar ise gerçekten de yetenek var sende ,devam edişini görmek isterim ellerine sağlık :)

-Boyutu ayarlamak için bilgisayara attıktan sonra çizimleri ''paint''e at ve sırayla boyutlarını değiştir ve kaydet :D Genelde 800x600 iyi oluyor bence :P

tavsiye için teşekkürler daha dün çizmeye başladım daha önce ufak çaplı tribal çiziyordum o da 4 figür gerçi öyle üstüne düşmedim anime izlemeye başladığım ve fan artları gördüğümden beri içimde istek vardı ama kısmet dün 2. resmi çizdim bugün diğer 3 ünü :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.