Jump to content

Spora En Çok Teşvik Eden Animeler Anketi

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 62
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Spora Teşvik Eden Animeler Anketi   Gençlerin spora katılmak için birçok sebebi vardır.Ebeveynler,arkadaşlar,antrenörler,hatta animeler ve mangalar. Anket sitesi "Goo" ise  kullanıcılarına gençliği

Her türlü Haikyuu! Benim için birinci sırada . :D

free yok mu free nası olmaz free ya bu free yüzerken çok fena gaza getirir adamı hele rini bi düşünün bide yanında yüzdüğünüzü düşünün :bled1-onion-head-emoticon: free yi nası koymazsınız yaa   isyanl

bence Haikyuu ve Hajime no İppo kapışır ikiside favorilerimden Haikyuu yu zaten voleybol oynadığım için zevkle izlediğim bir anime ama İppodada en zor anlarda bile herzaman bir çare olduğunu gösteren karakterler var bence bu yüzden bu animeler boksa ve voleybola teşvik eden animeler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gaza getirme konusunda Free de çok iyi. Haru'nun suya olan tutkusu insanda yüzme isteği uyandırıyor. :) O kadar güzel yüzüyorlar ki uzun taytların içinde ben de alıcam o taytlardan :) Spor animelerinin fanatiği olarak hemen hemen herşeyi izlemeye çalışırım, son yıllardaki mangalarının da çoğunu okudum. Ama bu listenin en büyük eksiği MAJOR serisi, hastasıyım o serinin :) Ayrıca bazı animeler spor olarak değil de dövüş olarak sınıflandırılmış. History's Strongest Disciple Kenichi de bir spor animesi bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

listeye Hajime no İppo alınmamış bile ama zaten ne bekliyosunki japonya anketi

ben Makunoichi İppo sayesinde Muay Thai a başladım

Teessüf ediyorum, spor anketi olurda ippo alınmaz mı :P 10'uncu sıraya dikkat :D

Tenis ve Golf gibi züppe işi sporlardan, ben daikirai...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.