Jump to content

'Paint' çizimlerim

Megumi

Önerilen İletiler

Merhaba!

Paintten çizmeye başladım ve henüz acemiyim   :D (Paint , evet hani şu windowsunuzda boş boş duran arada canınız sıkıldığında boş boş karalamak için kullandığınız alet .) Bu gün bir kaç çizimi mi yayınlamak istiyorum eğer kendimi daha da geliştirirsem devamını da atmayı planlıyorum :D Bu arada yanılmıyorsam paint çizimlerini atan ilk kişi benim  B)

Genelde kendi hayal gücümle bir şeyler yapmaya çalıştım. Animeden alıp çizmek hoşuma gitmiyor nedenini sonradan söyleyeceğim.

Bu kendi hayal ürünüm olan karakterlerden biri.

YBW8vj.png

Buda

2gNW2N.png

Buda

ZDQjLk.png

Buda kendimce göz çizimlerim .

7kXWoa.png

Sakura Haruno - Naruto

ZDQjLz.png

Öncelikle bu karakteri atıp atmamak arasında çok gelip gittim , nedeni çizim farkları aşırı derece de belli oluyor. Buda benim hoşuma gitmeyince kendi hayal ürünlerime bırakıyorum elimi  :D

YENİ

94gm69.png

Miku'suz olmaz tabi u.u ( Resim biraz fazla büyük oldu, sorun olmaz umarım. Küçültemedim, küçültünce abuk subuk bir şeye dönüşüyor o.o)

GYP9qy.png

Ve buda.. yine kendi hayal gücüme bağladığım bir karakter

Farkındayım genelde çizimlerim hep aynı duruş ya da benzer bir şekli oluyor, çizdiğim alan sınırlı olunca maalesef ki bu kadar olmak zorunda ^^

Kötü veya iyi yorumlarınızı saklamayın  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında paintte olmasına rağmen ışığı ve gölgeyi çok iyi yapmışsın. Ya da olmasına rağmen demeyelim çünkü kalem çizimindedegayet yaparmışsın dedim..

Just saying.

Faceden olduğunu düşündüğüm bir yamukluk sorun olabilir sadece... O da grafik tableti kullansan olmaz. O sayılmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizimlerin fena değil,grafik tablet kullanıyor musun bilmiyorum.Ama eğer fareyle yapıyorsan ve çizim işini ciddi düşünüyorsan grafik tablet edinmelisin.Hem zamandan tasarruf edersin hemde bilek ağrılarından kurtulursun.Veya çizimi kağıt üzerinde yapıp,bilgisayara aktarıp renklendirebilirsin.Ben de genellikle kağıda çizip bilgisayarda renklendiriyorum. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi asıl mesele grafik tablet falan değil :D bende mouse ile çizim yapıyorum ve gördüğüm kadarıyla yeteneğin var ancak mouse hakimiyetin fazla iyi değil.Tavsiyem bolca çizerek bu açıklığı gidermek.Grafik tablet alırsan da tabiki daha kaliteli çizimler ortaya çıkarırsın ancak grafik tablet ile yapılan bir çizimi mouse ile de yapabilirsin..Devamını bekliyorum çalışmalarının :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizimlerin fena değil,grafik tablet kullanıyor musun bilmiyorum.Ama eğer fareyle yapıyorsan ve çizim işini ciddi düşünüyorsan grafik tablet edinmelisin.Hem zamandan tasarruf edersin hemde bilek ağrılarından kurtulursun.Veya çizimi kağıt üzerinde yapıp,bilgisayara aktarıp renklendirebilirsin.Ben de genellikle kağıda çizip bilgisayarda renklendiriyorum. :)

Hepsi fare ile çizilmiştir :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerine sağlık gözler çok iyi olmuş ve Sakura çiziminden çok senin hayal gücünle yapmış olduğun çizimi daha çok beğendim devamını bekliyorum . :P

-Kağıda geçmeyi düşünüyor musun ? :D

Kağıtta çizimlerim var ama iyi boya olmayınca anlamı kalmıyor bende atmıyorum haliyle :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.