Jump to content

Yemek düzenlerseniz hangi anime karakterini çağırmazsanız ?

typerion

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 36
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aynen benimde başlığı okuyunca aklıma ilk gelen isim LUFFY  :evil-smile-onion-head-emoticon:  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Gouda Takeo ( Ore Monogatari ) :whip-onion-head-emoticon:

Ben çok yiyenleri çağırırım aslında. Bollukta bereket. Ama Tsukiyama gelmese de olur. Ya da herhangi bir ghoul uzakta kalabilir.

Posted Images

Naruto ile Sasuke'yi, Natsu ile Gray'i, Sanji ile Zoro'yu ve Sakura ile İno'yu çağırmazdım aynı anda tabiki de. Ne kadar obur anime karakteri varsa onları da çağırmazdım. Zira o kadar yoldan gelmişler ve özel konuklar. Sağlam yemekler yedirmek lazım de mi. Sarma, kebap falan özellikle Türk yemeği yedirmek lazım. :D Olmadı döner-ayran söyleriz.  :lol:  Ama eğer yanında sadece Sanji'yi getirirse Luffy'i çağırırım bak.  :P Hem Türk yemeklerini de öğretmiş oluruz adama.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hijikata bi zahmet gelmesin. Cok severim herifi ama mayonez sevmiyorum boooog.

Dusunun, utanmasa camurun ustune mayonez dokup yicek. Ayranin icine bile mayonez atar bu. Hashsgdg Baska zamanlar icin Turkiye' ye beklerim ama. İki kelimelik anime-dizi Japonca' mi sonuna kadar kullanarak cok guzel anilar yasatirim ona.. B)

Ahahah Hijikata.. <3 Gelsin bence herşeye mayonez dökebilir izin veriyorum. :wub:  Bence Kagura gelmesin cidden kalmaz yemek. :lol: Ama çağırırım onu ya gelsin yesin. ^_^ 

Edit: Teme Hijikata'ya sulanma. :angry: :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahahah Hijikata.. <3 Gelsin bence herşeye mayonez dökebilir izin veriyorum. :wub:  Bence Kagura gelmesin cidden kalmaz yemek. :lol: Ama çağırırım onu ya gelsin yesin. ^_^ 

Edit: Teme Hijikata'ya sulanma. :angry: :lol:

Kagura cikolatayla alakali olan yemekleri birakirsa sorun yok. İstedigi kadar yesin.

Animede bile fazla mayoneze bir yere kadar sabrettim. Sougo sadistlik yapmakta hakli. Ahshsghah Sadecr pilav ustu mayonezini yaparsa gelebilir. Afiyet zikkim olsun. :D

Omae no Kurosaki ni iru Senpai-yarou. :P (Senin Kurosaki'n var. Tarzanca-Japonca karisimi dilimden anca bu kadar oldu. :ph34r: )

tumblr_m9y59iJk6T1qil2luo1_500.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kagura cikolatayla alakali olan yemekleri birakirsa sorun yok. İstedigi kadar yesin.

Animede bile fazla mayoneze bir yere kadar sabrettim. Sougo sadistlik yapmakta hakli. Ahshsghah Sadecr pilav ustu mayonezini yaparsa gelebilir. Afiyet zikkim olsun. :D

Omae no Kurosaki ni iru Senpai-yarou. :P (Senin Kurosaki'n var. Tarzanca-Japonca karisimi dilimden anca bu kadar oldu. :ph34r: )

tumblr_m9y59iJk6T1qil2luo1_500.gif

Anladım ben kuzum ahaha. :lol: :wub:  Yahu benim Hitsu'm var da onların yeri ayrı. :D Acıktım hee. :lol: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben üc alternatif yemek düzenlerdim

1. Si ghoulara yönelik bir yemek ayato yu toukayı kanekiyi etoyu utayı çağırırdım

İkinci ultra yemek yiyenler takımı olurdu bunlar luffy natsu allen akame naruto olurdu masada giderdi ondan biseycik olmaz

Üçde harem sofrası geçmisten günümüze kadar kalbimi calanların sofrası bunlar kakashi kanda marian alucard ayato ve jaeha nasıl yemek yerim bilemedim şahsen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tsukiyama Shuu ilk aklima gelen. Bir gurme mutlaka olmali.

Ondan sonra, Natsu Dragneel, barbekuyu o yapar, et but tavuk ne varsa verir bir koseye oturturum onu. :D

Sonraa, yemek yapmaya yardim edecek bir Asuna olmali, simdi hakkini yemeyelim guzel yemek yapar ehehe.

Baska baskaa, Grey de gelsin ( :wub: ) icecekleri sogutur o da. B)

Kisacasi yemek yapmam ben hime-sama gibi oturur herkese yemek yaptiririm onun icin bunlar. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.