Jump to content

Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 204
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anketi kaldır, konu kalsın -_- Anket sanki dalga geçiyorum der gibi o ne öyle Rias - Yuno  :blink: Ne karakterler var bunların yanına adlarının yazılması bile saygısızlıktır  -_-          

Ahahah buldum. :lol:  

İkkaku. :D Kavga seviyor okuz. İzlemesi eglenceli olur. Kenpachi demiyorum cunku adam yasli, onla dalga gecemem. Ahsgsgajsg Bleach'de saf bi' oglan vardi. Heh, onun ablasiyla İkkaku' nun hallerine co

Posted Images

Abi konuyu değiştir Savaş çıksa kimi çağırırdınız yapın :D

Sence Kurome bu kadar sakin birisi mi mustafa bir yumruk 2 tekme bide bakmışsın ki arkasında Desta Ghoul :D

Kurome çok sakin birisi ama insanlar maalesef tanımıyorlar onu yeterince :( Manga okuyun pls. Resim atardım da Kurome'ye başka kimsenin aşık olmasını istemem :D Neyse yeterince kendi saçma dünyamı açtım kaçayım acilen buralardan yoksa psikopat olduğumu düşünmeye başlarsınız  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kurome çok sakin birisi ama insanlar maalesef tanımıyorlar onu yeterince :( Manga okuyun pls. Resim atardım da Kurome'ye başka kimsenin aşık olmasını istemem :D Neyse yeterince kendi saçma dünyamı açtım kaçayım acilen buralardan yoksa psikopat olduğumu düşünmeye başlarsınız  :ph34r:

Düğününüze çağırırsınız onur konuğu olarak gelirim :p

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar amatörce gif yapmaya çalıştım. Buyurun ben bunu çağırırdım:

B)

MELP79.gif

Bir de yukarda demişler. Kavga olsa kaç metre öteden kokusunu alır koşar gelir bu adam:

:lol:

200.gif

KOŞ KOŞ KAVGA VAR.

:desperate1-onion-head-emoticon:  Ahahahah Yazıyı giffe ekleyemedim. O kadar bilmiyorum. Biri yapsa çok güzel olurdu. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayallerini yikmak istemiyorum ama o cekirdek citleyerek teyzelerle kavgayi izleyebilirde. Sonra burnunu karistirir. Teyzelerden biri de çenesiyle Gintoki' yi dogduguna pisman eder falan. Ahagfshshs Kavgaya bir de sevmedigin shoujo kizi falan cagirirsan durum baska. Hem kiz dayak yemis olur, hem de Gintoki o zaman tum cazibesiyle... :*

Edit: Bu konuyu cok sevdim. :D

Gintoki asla söz konusu dostu ise bir kenara çekilmez be gülüm. Çeker tahta kılıcını ikiye böler gelen demirden de olsa :P Sevmediğim shoujo kız karaktere ben hiç güvenirmiyim kız! Önce kendi dayak yer sonrada ben :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.