Jump to content

Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 204
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anketi kaldır, konu kalsın -_- Anket sanki dalga geçiyorum der gibi o ne öyle Rias - Yuno  :blink: Ne karakterler var bunların yanına adlarının yazılması bile saygısızlıktır  -_-          

Ahahah buldum. :lol:  

İkkaku. :D Kavga seviyor okuz. İzlemesi eglenceli olur. Kenpachi demiyorum cunku adam yasli, onla dalga gecemem. Ahsgsgajsg Bleach'de saf bi' oglan vardi. Heh, onun ablasiyla İkkaku' nun hallerine co

Posted Images

• 1 sene sonra...
  • 3 ay sonra...
MuraTika, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Herkes kabul edecekse Saitamayı tabii ki :D

Saitama'nın rakibi ezerek yenmesine imkan yok, her ne kadar tam başaramasa bile sürekli iyi kalpli biri olduğundan karşı taraf üzülmesin diye kendini tutuyor ve güçsüz göstermeye çalışıyor. Kan ve vahşet görmek istiyorum ben :admire-onion-head-emoticon: Kendini tutmayacak karakterler daha hoş olur bence :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ShadyRogue, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Saitama'nın rakibi ezerek yenmesine imkan yok, her ne kadar tam başaramasa bile sürekli iyi kalpli biri olduğundan karşı taraf üzülmesin diye kendini tutuyor ve güçsüz göstermeye çalışıyor. Kan ve vahşet görmek istiyorum ben :admire-onion-head-emoticon: Kendini tutmayacak karakterler daha hoş olur bence :evil-smile-onion-head-emoticon:

O zaman bunu :D

Spoiler

02.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.