Jump to content

Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?

Önerilen İletiler

Ben ordan bir Gintoki alayım lütfen... :4:

Hayallerini yikmak istemiyorum ama o cekirdek citleyerek teyzelerle kavgayi izleyebilirde. Sonra burnunu karistirir. Teyzelerden biri de çenesiyle Gintoki' yi dogduguna pisman eder falan. Ahagfshshs Kavgaya bir de sevmedigin shoujo kizi falan cagirirsan durum baska. Hem kiz dayak yemis olur, hem de Gintoki o zaman tum cazibesiyle... :*

Edit: Bu konuyu cok sevdim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 204
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anketi kaldır, konu kalsın -_- Anket sanki dalga geçiyorum der gibi o ne öyle Rias - Yuno  :blink: Ne karakterler var bunların yanına adlarının yazılması bile saygısızlıktır  -_-          

Ahahah buldum. :lol:  

İkkaku. :D Kavga seviyor okuz. İzlemesi eglenceli olur. Kenpachi demiyorum cunku adam yasli, onla dalga gecemem. Ahsgsgajsg Bleach'de saf bi' oglan vardi. Heh, onun ablasiyla İkkaku' nun hallerine co

Posted Images

lla anime mi olmak zorunda  :mellow:

ben sub zero çağırırım  :ph34r:

2485111-sub_zero_8.jpg

ya da mileena  :wub:

mileena.jpg?itok=vH40Iagr

illa ki anime diyorsanız Bleachten 11. takım üyesi olması yeter sanırsam :D onun dışında beelzebubdan oga da var tabi :D fTden Laxus diyelim pek sanamm gelceğini onun yerine " Gajeel sana alf atmışlar la xd" gelsin yada natsuya diyelim  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Onizuka isterim .

Olmadı 3-5 grup toplayıp balyozla girişiriz :D He yanlız ben şu kafa bantlarından almiyim

onizuka.jpg

Ercoo nirelerde diye bakınıyordum meğersem profil resmi değişmiş  <_< Emel 'de nicki değiştirmiş  <_<  pehh sevmedim  :ph34r:

lla anime mi olmak zorunda  :mellow:

ben sub zero çağırırım  :ph34r:

2485111-sub_zero_8.jpg

ya da mileena  :wub:

mileena.jpg?itok=vH40Iagr

illa ki anime diyorsanız Bleachten 11. takım üyesi olması yeter sanırsam :D onun dışında beelzebubdan oga da var tabi :D fTden Laxus diyelim pek sanamm gelceğini onun yerine " Gajeel sana alf atmışlar la xd" gelsin yada natsuya diyelim  B)

Oga beimde aklıma gelen ilk isimlerden biriydi omzunda Belbo ile yayy partiiii diye gelirdi  :D Kenpachi yi düşünsenize adama haber vermeye bile gerek kalmaz kokusunu alır bin metreden koşar gelir  :D Urahara yı çağırırdım belki bankaisini görmek nasip olurdu hoş adam ss savaşında bankai açmadı mahalle kavgasında mı açacak ama bizim mahalle kavgaları her kavgaya benzemez üstüne iki teyze saldıkmı tamamdır  :ph34r: HxH den Hisoka ve Illumi olabilir bak zevkli olur kavga bitince de birbirlerine dalarlar  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.