Jump to content

En Sevilen Bahar 2015 Animeleri-Charapedia Anketi Yayınlandı

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Sevilen Bahar 2015 Animeleri Anketi     Bahar sezonu yarılandı bile,hatta yeni serileri konuşur olduk.Bununla birlikte bazı animeler izleyicilerini soğuttu,bazıları ise hala aynı çekiciliği ile

16.Plastic Memories nasıl ya bunu kabul etmiyorum yok hükmünde benim için .. Çok derin duyguları barındıran son zamanların türünde en iyisi..

Bayanlar 'da Gintama birincimi ?  :huh: Bayanlar'da Yahari , erkekler de ise Gintama olur diye düşünmüştüm ama :D Beni bu anime'ler arasından etkileyen ise Seraph Of The End sanırım ama eğer ki hala e

Zevklerimiz hiç uyuşmuyor. :D

bana takıl hayatını yaşa :) Yalnız güncel animelerin neredeyse hepsinin ilk bölümünü izledim. ancak zevklerim birazcık "orjinal anime arayan çocuk" şeklinde. :) Birbirinin benzeri olan animelere katlanamıyorum (ecchiler hariç. B))

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22

Daha seriler bitmemesine rağmen yapılmış bir anket. Oregairu nun 1.olmasına şaşırdım, evet ilk 3-5'e girebilecek düzeyde. Demekki LN'in de katkısı olmuş olabilir. Gintama , Sidonia no kishi ve Shongeki no souma iyi olacakları belliydi. Nisekoi umarım daha da alt sıralara düşer, baydı artık, SHAFT olmasa bugünlere bile gelemeyebilirdi :D.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bayanlar 'da Gintama birincimi ?  :huh: Bayanlar'da Yahari , erkekler de ise Gintama olur diye düşünmüştüm ama :D

Beni bu anime'ler arasından etkileyen ise Seraph Of The End sanırım ama eğer ki hala etkisini koruyan anime derseniz; ''kimi ni todoke ve akame ga kill''dir. :P

Listeye epey şaşırdım Ghost In The Shell yok ve erkeklerde Yahari birinci  :huh:

Ahahah Gintama bayanlarda 1. :cheer3-onion-head-emoticon:

Ben de haberi buraya koyarken şaşırdım,acaba adamlar mı hata yaptı,kız-erkek listelerinin başlığı mı karşıtı diye düşünüp japonya sitesine girip orijinal haline baktım öyleymiş :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bayanlarda Gintama'nın 1. olması bence normal Karakterleri başlıca etken olarak görüyorum :)

Şöyle genel olarak baktığımda Kitlenin ''Okul'' ,  ''Romantizm'' Ve ''Komedi''  konulu animelere büyük bi ilgisi var

Ben şahsen Tokyo Ghoul'u da listede görmek isterdim zira çok beğenilen bi seriydi kendisi ama dediğim gibi Okul ve romantizm girince işin içine Liste dışı kalmış olması olağan   :depressed1-onion-head-emoticon:  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintama' nin kizlarda 1. olmasina sasirdim. Ask yok cunku. :D ama erkek karakterleri cidden cok guzel tasarlanmis. Bunun etkisi buyuk olabilir.

Kiz karakterleri de hos ama "erkek animecileri kac karakteri etkiler?" diye dusununce Tsukuyo var bir de Kagura. :/

Benim asil sasirdigim nokta Arslan Senki. Kizlarda 4. Erkeklerde 16. Bunu biri bana aciklasin abahshdb

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gintama' nin kizlarda 1. olmasina sasirdim. Ask yok cunku. :D ama erkek karakterleri cidden cok guzel tasarlanmis. Bunun etkisi buyuk olabilir.

Kiz karakterleri de hos ama "erkek animecileri kac karakteri etkiler?" diye dusununce Tsukuyo var bir de Kagura. :/

Benim asil sasirdigim nokta Arslan Senki. Kizlarda 4. Erkeklerde 16. Bunu biri bana aciklasin abahshdb

Aklıma gelen şu:

Erkekler bayan karakterleri ön planda olan animelere ağırlık vermiş,sonra anca 16.lık kalmış ona :D

Kızlarda aynı kriter göz ardı edildiği için önündeki 15ten anca 3ü kalmış:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.