Jump to content

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Mayıs 2015 Programı

Cao Cao

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Mayıs 2015 Programı. Filler Ne Zaman Bitecek?   Mangada yeni jenerasyondaki karakterler bile eşek kadar olurken, Boruto: Naruto the Movie anime filminin gösterim tari

Güneş değildir o İnfiniti Tskyumi'dir :D

Filler listesini düzelttim hemen, 413 son filler bölüm, konu için sağol ;)

hobaaa hala naruto izleyenler var  :lol: bunlar araya bi 20 bölüm daha filler sıkıştırırlar savaş bitmeden sevinmeyin bence  :P

3 manga bölümü yapıp ardından yine 30 bölüm filler koyarlarsa diye endişeliyim o yüzden fillerin bitmesine bile sevinemedim şahsen.

İnşallah son fillerdir bu katlandığımız. :D Yalnız hissetmiştim artık chunin fillerin sonuna geldiğini anladım geçen bölümle beraber bir tane daha filler arcı başlatmazlarsa mangaya geçiş yaparlar artık diye düşünmeye başlamıştım. Umarım bu son fillerdir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya oley yaa sonunda gerçi ben mangasını okumustum ama yinede insanların yorumlarını hwp olumsuz olmaya baslaması moralimi bozmaya baslamıstı sonunda çok sevidiğiniz bişi hakkında biri kötü konusursa doğal olarak sizin de bozulur ama ben insanların neden bu kadar olumsuz tepki verdiklerini anlayamadım yani tamam bende fillerin bitmesini istemiştim ama bu kadar sinir olacak ve animeyi yerden yere vuracak ne vardı onu bilemedim çünkü filler uzun animelerin klasiğidir zaten bleach dede one piece dede naruto dada çokça filler bulunuyodu ki zaten yıllardır insanları eğlendiren bişi olmasına rağmen yinede filler çıkınca satarcasına aşağılamayı hiç takdir etmedim bunu insanları aşağılamak için değil sadece haftalardır söylemk istediğim için söyledim fırsatım olmamıstı neyse

One Piece'in filleri 3 bölüm oluyor en fazla. O yüzden onda pek filler konusunda endişelenmiyorum. Naruto'da çok göze batıyordu çünkü o kadar esnetilmeye müsait değil anime o ciddi kaliteli kurgusunda devam etsin istiyor insan. Bleach senelerce filler vere vere anime iptal olmuş. Çok kötü olmuş savaşın arasındaki fillerlere denk gelmedim Naruto ve Bleach'tede iyiki. Sadece bitmeye yakın geldiğim için bana göre problem yok ama uzun yıllardır bu şekilde takip ettiğim anime olsa heralde bende soğurdum o kadarcık. Sövmelerine hak veriyorum biraz ama filler bölümlere aşırı dislike atıp altında sırf sövmek için gelmelerine bende anlam veremiyorum animenin.

Op'de beni bezdirecek uzun arclarıyla mesela dressrosa arcı bir ben sevmedim bu yüzden en uzun arc oldu 160 bölümlük, mübarek filler gibi yarısı zaten bence.

Naruto filler olmadığında konu süratli dolu gidiyor genelde bu farkını seviyorum. Her şey tadında güzel. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.