Jump to content

Merhaba


Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, adım Gökhan, yaşım 21 Ankara'da yaşıyorum, fazla bir bilgi aklıma gelmiyor... Bu siteye yeni üye oldum.

Anime izlemeyi severim, ilk izlediğim anime Death Note idi. Animasyon ile uğraşıyorum ama bir yandan da yazılım ile herneyse bukadar işte..

Umarım kimseye saygısızlığım olmaz.

Link to post
Share on other sites

  • Replies 31
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhaba arkadaşlar, adım Gökhan, yaşım 21 Ankara'da yaşıyorum, fazla bir bilgi aklıma gelmiyor... Bu siteye yeni üye oldum. Anime izlemeyi severim, ilk izlediğim anime Death Note idi. Animasyon ile uğ

Hoşbulduk ne sıcak bir ortam ne zamandır böyle bir site görmemiştim :)

Hoşbulduk. evet onları izlemiştim küçükken deli gibi izliyordum beyblade olsun işte senin dediklerinden pokemon, tsubasa ozamanlar anime ney bilmiyordum öğrendikten sonra ilk izlediğim Death Note olmu

merhaba gökhan hoşgeldin.. ben de animeye death note ile başladığımı düşünüyordum ama yıllar önce muhtemel olarak senin de izlemiş olabileceğini düşündüğüm çanimeler var.. Mesela eminim dünyanın yuvarlak olduğunu öğrendiğimiz Tusubasa'yı izlemişsindir.. Pokemon, Dİgimon, ne bileyim belki ilgini çekmemiştir ama Ay savaşçısı falan denk gelmişsindir..:) :)

Link to post
Share on other sites

Hoşbulduk. evet onları izlemiştim küçükken deli gibi izliyordum beyblade olsun işte senin dediklerinden pokemon, tsubasa ozamanlar anime ney bilmiyordum öğrendikten sonra ilk izlediğim Death Note olmuştu :)

Benim de animenin  ne olduğunu bilerek izlediğim ilk anime Death note.. Sadece diğerlerini ezip geçmeyelim diye ekledim :) ;) ;) keyifli forumlar dilerim..

Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.