Jump to content

Yeni Aktivite: Agar.io (Pazartesi Hep Beraber!)

Kaxell

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 86
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Böyle giderken bağlantı kopması çok koyuyo :( 

cinayet sebebi [emoji23][emoji23][emoji23]

Oyunun Android sürümünü bitirmek üzereyim. Çok daha güzel olacak. Haritada belli zaman aralıkları ile hızlandırıcı, kalkan, 2x büyüme gibi power up'lar da ortaya çıkıyor. Şimdilik sadece limitsiz kull

parçalara ayrıldıktan sonra nasıl birleşiyor bu ya space le dağıtabiliyosun da sonra tekrar nasıl birleşicem onu çözemedim

Yüzde yüz emin değilim ama sanırım zamanla oluyor o. Bi süre bekledikten sonra parçalar yaklaşmaya başlıyor. Doğru yöne doğru ilerlersen çok hızlı bir şekilde birleşiyorlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyunu komik yapan aslında nickler bir kaç tane örnek veriyim ; Faiz Lobisi,Yeme Lan,Ne Yedin Be, gibi bunları gördükçe gülmekten oynayamıyorum  :D 

Bu arada Paralel Yapı olarak europe serverına bir süreliğine el koymuş bulunmaktaydım buradan Beşiktaş,T.C,Turkey ve Bonibon'a selam söylemek istiyorum  :D tam bir yardımlaşma gösterdiler
.

4g03gY.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyunu komik yapan aslında nickler bir kaç tane örnek veriyim ; Faiz Lobisi,Yeme Lan,Ne Yedin Be, gibi bunları gördükçe gülmekten oynayamıyorum  :D 

Bu arada Paralel Yapı olarak europe serverına bir süreliğine el koymuş bulunmaktaydım buradan Beşiktaş,T.C,Turkey ve Bonibon'a selam söylemek istiyorum  :D tam bir yardımlaşma gösterdiler.

4g03gY.jpg

Paralel Yapı'yla bir olarak Beşiktaş'ın adını kirletmişler  -_-

ben de genelde Büyük Başbuğ, Tansu Çiller, sis atma ** falan kullanıyorum.

en çok güldüğüm nick "HASANsenmisin" asdfuhsaduıaıusdhauhsdf

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paralel Yapı'yla bir olarak Beşiktaş'ın adını kirletmişler  -_-

ben de genelde Büyük Başbuğ, Tansu Çiller, sis atma ** falan kullanıyorum.

en çok güldüğüm nick "HASANsenmisin" asdfuhsaduıaıusdhauhsdf

öyle diyorsunda çok iyi maç çıkardık beşiktaş bölününce yarısını bana veriyordu sonra w ile geri ona iteliyordum  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abi müthiş oyun yaa :D iyice sardı bi an ufacığım öbür adam 2. liğe zıplıyıveryorum birden. nickimide yiyemez kiiii yaptım milletin etrafında dolaşıyorum küçük boyda beni yakalamaya çalışıolar :D valla çok basit ama çok eğlenceli oyun flappy bird gibi insanı sinir krizine sokmuyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu aralar çok oynamaya başladım. En çok delirten 2 olay; Lider tablosundayken ufacık birinin yeşil mayınları besleyerek üstüne fırlatıp parçalaması ve iki kişinin birbirini beslediğini farketmeyip avcıyken av durumuna düşmek.

http://imgur.com/FQGxffo - Bilmeyenler skin kodlarına buradan bakabilirler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.