Jump to content

Çizmeyi Özellikle Sevdikleriniz ve Sevmedikleriniz

MiranamiTsuki

Önerilen İletiler

Sevmediklerim:

Kutu.

Evet kutu, hepsini patlatasim var. 2 noktali perspektif cok zor. :( noktalari kagidin tepesinde birlestirmem yasak. O yuzden aklimda canlandirarak perskektifini ayarlamak zorundayim. Hep 1 cmlik hata cikar ve hoca o kadar ugrastirdigim seyi sildirir.

Bir de bu kutular her yerde. Cekmece, masa, sandalye, dolap, tezgah ve hatta arabaaa.

Beni sevin, bana moral verin, beni mutlu edin cok kotuyum. :(

Cicek

Annemden dolayi da mecbur seviyorum. Ev pempe pempe ciceklerle dolu. İno gibiyim masallah deyin, her cesit cicek ismini ogrendim. (Keske gercek olsa. :unsure: ) Cizmeye gelince yooh. Yapamiyorum, cizmesini sevemiyorum.

Ayaklar. Ayakkabili, ayakkabisiz fark etmez. Sevmiyorum cunku ayak cizimine hic calismadim, yapamiyorum. Ahshshd

Kisacik erkek saci. :/

Sakal-biyik. ( 1-2 kere kirli sakal denedim o zaman bile sinir ola ola yapmistim. Bir daha da cizmek zorunda kalmak istemiim. :mellow:

Sevdiklerim:

Erkek. :rolleyes: Animelisinden, Asya' lisindan, savascilisindan olanlar.

Figur kompozisyonlari: Cizerken film senaryosu olusturuyormus gibi hissediyorum. Cizdigim insanlarin kafamda karakterleri, soyledikleri oluyor falan...

Sac. Daginik-porsuk kiz saci cizmek bi harika. :wub:

Goz- agiz: Duygular onlardan belli oluyo. :lol:

Tarama yapmayi cok severim. Capraz tek yonlu farketmez. İnsanlari bile boyle tonlarim genelde.

Sulu boya: Bu yil hic suluboya yapamadim. :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

tek bir kelime ile özetliyorum "el"  :( elleri istediği pozda istediği gibi çizen her şeyi çizebilir bunu unutmayın sevgili dostlarım :(

Herkesin çizmeyi özellikle sevdiği veya sevmediği bir şeyler ya da birileri olduğunu düşünüyorum. Çok güzel yada çok kötü çizen hatta genelde çizmeyen birilerinin bile vardır herhalde. Sevciklerim: -S

Aslında çize bilsem çizmeyi sevdiğim ve sevmediğim şeylerin olacağını düşünüyorum ama hiç bi fikrim yok şuanda. :D

Songena sen evinizdeki çiçeklerden bahsedince aklıma geldi. Benim de bir arkadaşım var. Kız tablo çizmeyi sevmiyor. Kuruboya anime fanartı yapmak istiyor. Annesi tutturuyor illa tuvalde çizecekmiş de duvara asacakmış. Kağıda çizdiklerini alıp saklıyor falan.

Ve tabii ki benim annemse çizdiklerimi asmama kızıyor. Patafixlerduvarda yağlı iz bırakıyormuş mu ne...

Ve sevdiklerime ekliyim: Kürek kemiği ve çene kemiği çizmeyi ve gölgelendirmeyi severim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevmediklerim:

-Kadın:O hatlar-duruş-saç hepsi bela bana göre

-yüz oranları:Hani başlayalı çok olmadı,böyle temel bir ögeyi çizmekten nefret etmenin de bi mantığı yok ama çizmeyi bırakmak istediğim tek zaman istemeden Picasso gibi çizmek oluyor.

Sevdiklerim:

-Gölgeleme:Cİdden çok eğlenceli geliyor bunu yapmak,çizerken sanki gerçekten ışık vurmuş gibi olduğunda ufaktan seviniyorum:)

-3 boyut:kutu-bina-vs. şeyleri çizmek ayrı bi eğlence.Hayalimde olanları çizerken bazen çok zorlanıyorum ama umarım ilerde gelişir yoksa bunu da yukarı çekeceğim:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Genel olarak çizimle ilgili herşeyi seviyorum.Bir ara 3-4 çalışmamı bilgisayarda çizmiştim,fareyle çizim yapmaktan nefret ettim.Birde dümdüz duran,hareket halinde olmayan figürlerden,arka plansız çalışmalardan hoşlanmıyorum.Her çalışmama bir arka plan ve bir olay katmaya çalışıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevmediklerim:

-Kadın:O hatlar-duruş-saç hepsi bela bana göre

-yüz oranları:Hani başlayalı çok olmadı,böyle temel bir ögeyi çizmekten nefret etmenin de bi mantığı yok ama çizmeyi bırakmak istediğim tek zaman istemeden Picasso gibi çizmek oluyor.

Sevdiklerim:

-Gölgeleme:Cİdden çok eğlenceli geliyor bunu yapmak,çizerken sanki gerçekten ışık vurmuş gibi olduğunda ufaktan seviniyorum:)

-3 boyut:kutu-bina-vs. şeyleri çizmek ayrı bi eğlence.Hayalimde olanları çizerken bazen çok zorlanıyorum ama umarım ilerde gelişir yoksa bunu da yukarı çekeceğim:D

Ben de 3 boyutu severim umarım hoşuna gider :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.