Jump to content

Oppailerin saçmalığı

typerion

Önerilen İletiler

Biz yazmaya usenmiyoruz, onlar okumaya useniyor. Ustelik ben telefonda yaziyorum. 2016 forum odullerine bu yonumle adayim. 50p boyutunda odul bile yeter. Ahshshsh

@Evallark

Umutlandim bak simdi. :D Hep kizlar utaniyor. "Erkek hic onemsemiyor mu ki bir sey olmuyor?" diyordum hep. :( Utanan bi' Ryouma var. O da shounen-ai animede. Ahshshd Oyle animelerin shoujolusunu yapsalar keske. Onlardaki karakterler daha orjinal, daha samimi, kusursuz karakteri olmayanlari da var. :(

Onetin icin tesekkurler. ^^ Bakayim bi'. O.o

You are Beatifull romanrizm' den cok gulmek icin izlenilcek anime bana gore. Zaten kizin durumu belli. :D Hanazakari no Kimitachi e' den sonra izlenirse sonuk kalabilir ama HanaKimi' nin Kore versiyonundan kat kat iyidir. Ben de bir seyi sevince onun gibi seri ariyorum. Kamisama Hajimemashita' da az uzulmedim. :D

Not: Usenenlere ozel yorumdur, degerimi bilin. Abshshxg

Ahahah ben seni varisim ilan ettim ödül almasan da olur. :lol: B) Bak bu sefer üşenmedim okudum ama. :D Napim ama konu dışı konuşuyorsunuz. :expulsion-onion-head-emoticon: Oppailere dönün. Okumadım tam ama. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 96
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Erkeklerin yaşama sebebi falan değil maalesef :( Keşke animelerde bu kadar ön plana çıkmasa, diyen erkekler de vardır. Ben gibi. Kişiden kişiye değişir.

Oppailerin kizlari var. :mellow: Fairy Tail cok itici. Ya sen shounen animesin neden ecchiymis gibi davraniyorsun? Erza gibi karakteri mini etekle gezdirmek ne? Lucy' in etegi poposunun ustunde. Juvia

ÖNEMLİ OLAN BOYUTU DEĞİLDİR  ONLAR ERKEKLERİN UMUTLARI İLE DOLUDUR.   Diyeceğimi düşünmüş olabilirsiniz amma velâkin en güzel oppai bir yumruk kadar olanlardır. (Bakınız: To Love Ru)   Not: Bu sapık y

Posted Images

Ahahah ben seni varisim ilan ettim ödül almasan da olur. :lol: B) Bak bu sefer üşenmedim okudum ama. :D Napim ama konu dışı konuşuyorsunuz. :expulsion-onion-head-emoticon: Oppailere dönün. Okumadım tam ama. :lol:

Dimi. B)

Oppaiyle baglantili konu ama. :D Shoujoda kiz karaktere ozenilmezse/zayif birakilirsa ---> shounende daha beter olur. Sonuc: Biribirine benzeyen, dev oppaili karakterler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biz yazmaya usenmiyoruz, onlar okumaya useniyor. Ustelik ben telefonda yaziyorum. 2016 forum odullerine bu yonumle adayim. 50p boyutunda odul bile yeter. Ahshshsh

@Evallark

Umutlandim bak simdi. :D Hep kizlar utaniyor. "Erkek hic onemsemiyor mu ki bir sey olmuyor?" diyordum hep. :( Utanan bi' Ryouma var. O da shounen-ai animede. Ahshshd Oyle animelerin shoujolusunu yapsalar keske. Onlardaki karakterler daha orjinal, daha samimi, kusursuz karakteri olmayanlari da var. :(

Onetin icin tesekkurler. ^^ Bakayim bi'. O.o

You are Beatifull romanrizm' den cok gulmek icin izlenilcek anime bana gore. Zaten kizin durumu belli. :D Hanazakari no Kimitachi e' den sonra izlenirse sonuk kalabilir ama HanaKimi' nin Kore versiyonundan kat kat iyidir. Ben de bir seyi sevince onun gibi seri ariyorum. Kamisama Hajimemashita' da az uzulmedim. :D

Not: Usenenlere ozel yorumdur, degerimi bilin. Abshshxg

Mesela Ao Haru Ride basit bir shoujo gibi genel olarak ama ben Kou'yu çok seviyorum çünkü hata yapıyor, mükemmel değil. Her ne kadar yakışıklı fenası bir biçimde gösterilsede utanıp kızaran ve insanoğlu gibi hata yapabilen bir erkek. Daha böyle mangalar çok var, umudu kaybetmeyelim yeterki kıymetleri bilinsin de animeleştirilsinler. :D

You are Beautiful'u Itazura na Kiss: Love in Okinawa izlerken Tayvan versiyonuna reklam yapılmıştı. Oradan araştırıp buldum baktım konusuna zaten HanaKimi'ye azıcık benzediğini gördüm. 

Sonuçta taliplileri var, uzun bir süre bu büyük oppai modası gitmez gibi görünüyor. Vah bize ne diyeyim.  -_- 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bi erkeğin gözünden bakınca sixpackler pek de çekici gelmiyor be :D hatta 15-16 yaşında elemanda sixpack olması bence oppailerden daha bi abartı ama gözümüze sokmuyolar neyse ki.

yalnız öyle bi demişsin ki shoujo izlediğime utanasım geldi :D

böyle düşünen çok var da biz bu konuda sessiz tarafız :D Japon kızları cidden bi garip, filmlerinde dizilerinde falan hep bi böyle kawaii olacam çabası bişeyler böyle loli hareketler falan anlamadım gitti.

Akatsuki no Yona'ya yeni başladım ana karakteri fena değil. o da mal gibi başlıyor ama ilerledikçe yola geldi :D

Akatsuki Yona zaten sıradan bir shoujo değil çünkü aksiyonlu komedili konusu ilerde de hiç bozmuyor çok akıcı ve güzel gidiyor. Dizi filmlik konusu var en azından diğer shoujolar daha basit. Baş karakteri baya akıllanıyor ilerde karakter gelişimi oluyor yani. :D Karizma bile oluyor çoğu yerde vaov diyeceksin hatta ilerde :D

Oppai konusu bencede abartılıyor daha doğrusu komik ve gerçek dışı durduğu için rahatsız eden bir yönü yok şahsen ben ecchi ve hentaiye kaçan shounenlere karşıyım mesela Fairy Tail çok örnek verilmiş her ne kadar komikte olsa çok acayip pozlara bile soktukları oldu kadın baş karakterleri. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sırf böyle bir saçmalık yüzünden şu dxd midir nedir o animeden nefret ediyorum. Gereksiz fanservice, konu 0. Gerçekten böyle animelerden tatmin olan varsa hentaiye veya erotik videolara yönlendiriyorum onları.

Dağılın, söylenicek şey söylendi. smokingg.gif Tamamen katılıyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

"Bir kızı çekici yapan cinsel organlarının yeterliliğidir. " mantığı taşıyan ve bu nedenle gösüslerinden tut kalçasına kadar olabildiğince büyük çizdikleri bir saçmalık. Evet buna ecchi diyoruz. Cinsellik üzerine anime yapacaksan Hentai denilen bir şey var kardeşim , bırak karakterler o işi yapsın en azından bir açıklaması var. Güneş kremi sürerken kızın üstüne düşüp ne alametse tam göğüslerinin arasına kafasının cuk oturması mıdır, yemek yerken üst baş açılması mıdır, bir şekilde düşüp kızın göğüslerini yanlışlıkla kavraması mıdır, böyle bir hastalıktır bu da. Öyle bir hastalıktır ki normal animelere de illa ki eklerler bu sahnelerden. Olmayan anime tapılasıdır.

Sert eleştirdim sanırım. Her neyse..:grinning-milk-bottle-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.