Jump to content

Oppailerin saçmalığı

typerion

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 96
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Erkeklerin yaşama sebebi falan değil maalesef :( Keşke animelerde bu kadar ön plana çıkmasa, diyen erkekler de vardır. Ben gibi. Kişiden kişiye değişir.

Oppailerin kizlari var. :mellow: Fairy Tail cok itici. Ya sen shounen animesin neden ecchiymis gibi davraniyorsun? Erza gibi karakteri mini etekle gezdirmek ne? Lucy' in etegi poposunun ustunde. Juvia

ÖNEMLİ OLAN BOYUTU DEĞİLDİR  ONLAR ERKEKLERİN UMUTLARI İLE DOLUDUR.   Diyeceğimi düşünmüş olabilirsiniz amma velâkin en güzel oppai bir yumruk kadar olanlardır. (Bakınız: To Love Ru)   Not: Bu sapık y

Posted Images

Bana göre öyle bir oppai yapıyorlar ki 2 kafam kadar kardeşim itici duruyor bu animelerde bu oppaileri yaparken biraz orantı yapsınlar. Rias'ta çok güzel duruyor o başka

o son söylediğin olmasaydı seni tanıyamazdım "ne diyor bu " derdim ama belki biraz haklısın

mesela triage x te bi kadın var kadının vücudu oppai o kadar büyük öyle olunca tabi saçma geliyo insana

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oppailerin kizlari var. :mellow:

Fairy Tail cok itici. Ya sen shounen animesin neden ecchiymis gibi davraniyorsun? Erza gibi karakteri mini etekle gezdirmek ne? Lucy' in etegi poposunun ustunde. Juvia' nin kiyafetini bile degistirdi, sirf goze hos gelsin diye saclarini degistirip orjinalligini yok ettiler bu sezon. Bunlar savasiyor. Savasiyor! O kiyafetler ne? Bööh, nerden nereye geldim. :mellow:

Konuyu toparlayacagim, umutluyum. Ahshdgfh utanmasa Wendy' e bile kocaman oppai cizcek. Birde herkesin mi oppaileri ayni olcude olur? Wendy uzulmekte hakli. Herkeste tombul tombul oppai. Bu sezon bi' acayip buyutmusler zaten. Erza' nin karizmasi oppailerle golgelendi. :( Yine de o kralice oldugu icin coollugu ustunde o ayri ama animeyi biraktirdilar insana. (Tek neden bu degil gerci. ) Devam etmeyi de pek dusunmuyorum acikcasi. Zaten bussuru bussuru ecchi var. Shounen animelerin de ayni seye cevrilmesi cok rahatsiz edici. Buradan Japon kizlarina yaziklar olsun. Shoujolari kendileri ciziyorlar. Onlarda bile kiz karakterlere sahip cikmiyorlar. Shounenleri pek izlemedikleri halde onlardaki karakterler icin tepki gostermelerini beklemiyorum. Böh, yine nerden nereye geldim. :mellow:

Bence otakular gercekte oralardaki kizlarda oppai yok diye acgozluluk yapiyorlar. Ondan sonra niye oppailerin kizi var... :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

To love ru dışında ecchilerde büyük göğüz olupta orantılı çok nadir seri gördüm. Riastakide gayet orantısız. Hentailerde riastan kat kat daha iyi çizilen ve daha dengeli kızlar oluyor.  Asıl mesele göğüzlerin altını lastikle bağlamış misali füze atar olmaları. + sütyenli kızlara göğüz ucu falan çizmeleri. Ucuz dikkat çekme çabaları

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ÖNEMLİ OLAN BOYUTU DEĞİLDİR  ONLAR ERKEKLERİN UMUTLARI İLE DOLUDUR.

Diyeceğimi düşünmüş olabilirsiniz amma velâkin en güzel oppai bir yumruk kadar olanlardır. (Bakınız: To Love Ru)

Not: Bu sapık yorumdan dolayı bütün sorumluluğu ecchi fcye ve aktif olmayan çakma başkan erene atıyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.