Jump to content

Herkese Merhaba

korkunc100

Önerilen İletiler

Herkese merhaba ben Sertaç , 20 yaşındayım sizlerle tanıştığıma memnun oldum.Ben uzun zaman önce arkadaşımın tavsiyesiyle foruma kayıt oldum ancak kendimi tanıtmamıştım artık tanıtmamın vakti geldi diye düşündüm :)

Küçükken izlediğim animeler : Pokemon,Digimon,Beyblade,Yugioh,Sailor Moon(tabi o zamanlar adını Ay Savaşçısı sanıyordum:) )

uzun soluklu olarak Yugioh u bayağı bir izledim :)

son 1-2 sene içerisinde tekrar anime izlemeye karar verdim ve  Death Note,Shingeki No Kyojin,Swort Art Online ve Naruto izledim .

Şu anda Naruto Shippuuden ve Swort Art Online II animelerini izliyorum :) izlediğim animeleri bitirdikten sonra One Piece ve Bleach izleyeceğim :) En sevdiğim animelere karar veremiyorum şahsen izlediklerimin hepsi çok iyiydi bence :)

Anime önerilerinizi bekliyorum :)

Hoşgeldin

Full Metal Alchemist, Akame Ga Kill öneririm.Naruto ve One Piece'den vakit  bulabilirsen tabi, uzun sürcekdir onları bitirmen :D

İyi forumlar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkese çok teşekkürler arkadaşlar tekrardan hoşbulduk :)

anime önerileriniz için teşekkürler hepsini izlemeye çalışacağım dediğiniz gibi Naruto Shippuuden,One Piece ve Bleach uzun animeler ancak uzun animelere birkaç gün ara verip kısa animeleri bitirmeyi düşünüyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.