Jump to content

Fairy Tail’in Yeni Anime Filmi ve OVA’sı

Berker51

Önerilen İletiler

Fairy Tail’in Yeni Anime Filmi ve OVA’sı Duyuruldu

Fairy Tail’in mangakası Hiro Mashima ve animenin seiyuu kadrosu yeni orijinal bir DVD’nin yolda olduğunu duyurdu. Bu OVA, 2013 Temmuz ayında, Special dergisinde manganın spin off bölümü olarak yayımlanmış olan Yousei – tachi no Batsu Game (Fairy Penalty Game) esas alınarak oluşturulacak. OVA’da işlenecek hikaye devlerin buz içinde hapsedildiği bir kasabada başlamaktadır. Ürpertici yeni düşmanlar, bazı karakterlerin aniden çocuk halini alması… Kahramanlarımız hayatta kalmayı başarabilecek mi? İzleyerek göreceğiz.

fairy-tail-i%C3%A7in-yeni-ova-ve-anime-f

OVA’nın dışında, Kodansha’nın yayımladığı Weekly Shonen Dergisi, Fairy Tail’ın ikinci anime filmini duyurdu. Dergi, film için konsept çizimlerin Hiro Mashima tarafından hazırlandığını açıkladı. Ayrıca derginin yeni sayısında bir kez daha manganın iki bölümü birden bulunacak. İlk anime filmi olan Fairy Tail: Houou no Miko, Ağustos 2012’de gösterime girmişti. Yeni OVA ve anime filmini merak ediyor musunuz?

fairy-tail-i%C3%A7in-yeni-ova-ve-anime-f

Kaynak: Animefantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ejderlerle ilgili hikayeler olsa daha çok ilgimi çeker daha heyecanlı geliyor bana  :bled1-onion-head-emoticon:

Katılıyorum,ejderlerin olduğu zamanlara dönüp etrafı birde öyle gösterseler falan..Oww bak bu baya ilgimi çekerdi sdkfgsd Ejderleri hep sevmişimdir hatta ilk Fairy Tail izlemeye sırf bu yüzden başlamıştım olası bir şey aslında umarım yaparlar  :hell-yes-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Katılıyorum,ejderlerin olduğu zamanlara dönüp etrafı birde öyle gösterseler falan..Oww bak bu baya ilgimi çekerdi sdkfgsd Ejderleri hep sevmişimdir hatta ilk Fairy Tail izlemeye sırf bu yüzden başlamıştım olası bir şey aslında umarım yaparlar  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Umarım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.