Jump to content

Blade and soul oyununu tanıtım :D

Nexsuss

Önerilen İletiler

Bu oyunun hastalarından biriyimdir iyiki de böyle bir konu açtın tebrik ediyorum seni :D Geçen sene oynamıştım hatta son level'e kadar geldim, sınıfımım ise Assassin idi. Keşke oyun hakkında biraz bilgi verseydin yani hangi bilgisayarlarda kaldırır gibi :P 

-Bu arada oyunun anime'si bile var bilmeyenlere gelsin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu oyunun hastalarından biriyimdir iyiki de böyle bir konu açtın tebrik ediyorum seni :D Geçen sene oynamıştım hatta son level'e kadar geldim, sınıfımım ise Assassin idi. Keşke oyun hakkında biraz bilgi verseydin yani hangi bilgisayarlarda kaldırır gibi :P

-Bu arada oyunun anime'si bile var bilmeyenlere gelsin :)

adı oyunun ismiyle aynı mı
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir dakika ya. Sanki bu oyun daha çıkmamıştı. :mellow: Çok mu geride kaldım ben. :lol:

Avrupa sunucusu daha açılmadı o yüzden çıkmamış olarak biliyor olabilirsin :lol:

Daha sabah indirdiğim bir oyun ne yazıkki çin ve tayvan sunucularında havadan ping yağıyor o yüzden rus privatesinde oynuyor çoğu vatandaşımız.Başarılı bir MMORPG ^_^  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Avrupa sunucusu daha açılmadı o yüzden çıkmamış olarak biliyor olabilirsin :lol:

Daha sabah indirdiğim bir oyun ne yazıkki çin ve tayvan sunucularında havadan ping yağıyor o yüzden rus privatesinde oynuyor çoğu vatandaşımız.Başarılı bir MMORPG ^_^  

Evet baktım da bulamadım şimdi zaten sağol. :o Tera'nın kardeşi, çıksa da oynasak avrupa şeysi. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.