Jump to content

Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?

Animeye çizgifilm diyen cahillere sinir oluyor musunuz?  

238 oy

1. 1. Animeye çizgifilm diyen cahillere sinir oluyor musunuz?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 311
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayır...kızmıyorum...kızmak mantıksız geliyor...özelliklede teknik olarak anime kelimesinin çizgi film ve animasyonla eş anlamlı olmasından dolayı niye kızayım diyorum...onu ayıran en belirgin olayı i

bu soru mu ya :D kim çizgifilm denmesini isterki :D çizimlerimi görenler hep aa sen çizgifilm mi izliyosun diyolar çizgifilm olmadıklarını iki saat anlatıyorum ama yinede çizgifilm diyolar :D

pardon ama öküz öküzdür istediğin kadar anlat anlamaz :D

• 2 hafta sonra...

Ben kızarım. Kızmamam gerektiğini bildiğim halde kızarım, çünkü

-Ben anime izlerim knk

+Anime ne kanka ?

(bir anlık duraksadım çünkü ne söylesem bilemedim, bende)

-japonların animasyonu, dedim.

+olum hala bebe filmleri mi izliyorsun?

-BEBE FİLMİ Mİ? Neden öyle düşünüyorsun? Ben sana PEPE demedim.

+Ne var lan!? Aynı şey değil mi?

(o sırada cebimden telefonu çıkarıp önceden attığım amv yi izlettim, o sırada da zil çaldı)

-Farkı anlayabildin mi?

+Tamam çizimleri felan daha güzel ama bu onun "çizgi" film olduğunu değiştiriyor mu?

-Hayır değiştirmez, ama ben sana çizgi film dedin diye kızmadım bebe filmi dedin diye kızdım.

Bundan sonrada sınıfın yarısını bleach izlemeye zorlamıştım :D . sonuç olarak artık bana çizgi film mi izliyorsun yerine anime mi izliyorsun diyorlar.

"Ne değişti şimdi sonuçta adam anlamadı animenin değerini" diyenler var duyuyorum.

Değişti çok değişti. Bir kere verdiği his başka. artık sinirlenmiyorum çünkü çizgi film demiyorlar.

Biraz uzun yazdım sanki ama içimde kalırdı uyuyamazdım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizgi film: bir konuyla ilgili olarak öykü kişilerinin hareketlerini belirtecek biçimde art arda çizilmiş resimlerden oluşan sinema filmi.

(Türkçe sözlükten alıntı)

Bu yüzden aldırış etmiyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizgi film: bir konuyla ilgili olarak öykü kişilerinin hareketlerini belirtecek biçimde art arda çizilmiş resimlerden oluşan sinema filmi.

(Türkçe sözlükten alıntı)

Bu yüzden aldırış etmiyorum :)

Keşke insanlar da sözlükteki gibi düşünse... :)

Nasıl söylendiğine bağlı. Konun bilincinde olarak "Japon çizgi filmi" deniyorsa kızmam. Ama karşıma geçip şebek şebek "Ahaha bebe filmi." dercesine çizgi film diyorsa kızarım. :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nasıl söylendiğine bağlı. Konun bilincinde olarak "Japon çizgi filmi" deniyorsa kızmam. Ama karşıma geçip şebek şebek "Ahaha bebe filmi." dercesine çizgi film diyorsa kızarım. :angry:

Katılıyorum!
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buna kızmaaa hatta sevin demek ki senin kültür seviyende biri değil karşındaki -_-
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kızmıyorum canım niye kızıyım.

Ne dedin seen!!!

Resmi ekleyen

Şaka bi yana evet kızıyorum çünkü çizgi filmler çocuklara yöneliktir (ha çizgi film izlemiyo muyum evet izliyorum ve ben çok severim çizgi film izlemeyi) ama animelerin büyük çoğunluğunu bi çocuğa izletsen psikolojisi bozulur diye düşünmekteyim bu sebepten animeleri çizgi film diye adlandırmak çok saçma bence.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.