Jump to content

Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?

Animeye çizgifilm diyen cahillere sinir oluyor musunuz?  

238 oy

1. 1. Animeye çizgifilm diyen cahillere sinir oluyor musunuz?

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 311
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayır...kızmıyorum...kızmak mantıksız geliyor...özelliklede teknik olarak anime kelimesinin çizgi film ve animasyonla eş anlamlı olmasından dolayı niye kızayım diyorum...onu ayıran en belirgin olayı i

bu soru mu ya :D kim çizgifilm denmesini isterki :D çizimlerimi görenler hep aa sen çizgifilm mi izliyosun diyolar çizgifilm olmadıklarını iki saat anlatıyorum ama yinede çizgifilm diyolar :D

pardon ama öküz öküzdür istediğin kadar anlat anlamaz :D

Hayır.Herkesin görüşü kendine anlatırmı farklılığını ama ne demek isterse onu der beni ilgilendirmez.Ne olduğunu anlamayanlara ben bile bazen büyüklere yönelik çizgifilm de geç diyorum

Ben de büyüklere yönelik çizgi film diyorum anlamayınca. Ama sınıftakiler artık çizgi film dememeleri gerektiğini biliyorlar. Bir bakışımla animeye çeviriyorlar. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sallayın gitsin. İster çizgifilm desinler ister anime, ister kocaman adam oldun hala bunlarımı izliyorsun desinler ben animeleri seviyorum. Bana bunları söylediklerinde sadece gülümseyip geçiyorum. :P Yorgunluk atıp hayal gücünü geliştirmenin iyi bir yolu olan animeleri seven değerli yoldaşlar(!) siz sallayın gitsin. Sevdiğiniz sürece izlemeye devam edin :D

Ha birde illa size takılıyorlarsa onlara death note'den bir intihar sahnesini, another'dan öğretmenin kendisini kestiği sahneyi, elfen lied'ın ilk sahnesini falan izletebilirsiniz. Yada biraz daha farklı bir etki için Gantz olabilir. :o Bunun gibi daha pekçok örnek var. Bunlar demek istediklerinizi kısa yoldan karşınızdakine aktarır. -_- Ben uyguladım ve oldu. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LeornKayn'a katılıyorum. "Çocuk musun sen?" muhabbeti gerçekten sinir bozucu ama, ben çizgi filmde izliyorum yani ne var ki bunda? Çizgi film diyince akla gelen tek şey Pepe olmamalı, ATLA, Young Justice ve niceleri de var anime kadar kaliteli.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.