Jump to content

Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?

Animeye çizgifilm diyen cahillere sinir oluyor musunuz?  

238 oy

1. 1. Animeye çizgifilm diyen cahillere sinir oluyor musunuz?

Önerilen İletiler

Ben kızmıyorum.Japon çizgi dizileri... Zaten bence pek de yanlış bir hitab sayılmaz. Çizgi dizilerden tek farkları Japonların çiziyor olması (karakterlerinin fazla büyük gözlü ve bayan karakterlerin aşırı büyük göğüslü olmasını saymıyorum). Şimdi diyeceksiniz çok farklı türleri var, çocukların anlayamayacağı türden olanları var, 18 yaş üstü olanları var vs. Fakat çizgi dizilerin de böyle seçenekleri mevcuttur. Tabi japon kardeşlerimiz asıl isimlerini "Anime" olarak adlandırdığından dolayı öyle söylenmesi daha uygun.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 311
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayır...kızmıyorum...kızmak mantıksız geliyor...özelliklede teknik olarak anime kelimesinin çizgi film ve animasyonla eş anlamlı olmasından dolayı niye kızayım diyorum...onu ayıran en belirgin olayı i

bu soru mu ya :D kim çizgifilm denmesini isterki :D çizimlerimi görenler hep aa sen çizgifilm mi izliyosun diyolar çizgifilm olmadıklarını iki saat anlatıyorum ama yinede çizgifilm diyolar :D

pardon ama öküz öküzdür istediğin kadar anlat anlamaz :D

Animemiydi yada çizgi filmiydi bunu ayırt etmenin en kolay yolunu size söyleyeceğim dikkatli dinleyin

Mesala atıyorum naruto animemi çizgifilm i diye soracaz ama korkuyoruz döverler diye :D hemen nabıyoruz efendim açıyor türkanime.tv bakıyoruz burda varsa animedir tamam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende geçen bir arkadaşım bana takılınca çizgi film izliyorsun diye açtım ANOTHER animesini ve öğretmenin sınıfta kendi boğazını kesişini izlettim suratı soldu birden. Sizlerede tavsiye ederim işe yarıyor.

Ben de geçen öğretmenin kendi boynunu kestiği bi çizgi dizi izlemiştim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.