Jump to content

Anime Çizgi Film mi, Yoksa Değil mi?

Animeye çizgifilm diyen cahillere sinir oluyor musunuz?  

238 oy

1. 1. Animeye çizgifilm diyen cahillere sinir oluyor musunuz?

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...
  • Yanıtlar 311
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hayır...kızmıyorum...kızmak mantıksız geliyor...özelliklede teknik olarak anime kelimesinin çizgi film ve animasyonla eş anlamlı olmasından dolayı niye kızayım diyorum...onu ayıran en belirgin olayı i

bu soru mu ya :D kim çizgifilm denmesini isterki :D çizimlerimi görenler hep aa sen çizgifilm mi izliyosun diyolar çizgifilm olmadıklarını iki saat anlatıyorum ama yinede çizgifilm diyolar :D

pardon ama öküz öküzdür istediğin kadar anlat anlamaz :D

çizgi film isim itibari ile tartışmaya açık bir şey 

fotoğrafçıların fotoğraflara resim denmesinden haz etmediği gibi anime severlerinden çizgi film denilmesinden hazetmemesi gibi

ikiside geçmişten bu güne kanıtlarla tartışmaya açılabilir 

sonu gelmez bence anime seven çizgi film diyene gülümseyip konuyu geçiştirsin çiçekler açsın <3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar  bu konuu uzar gider( Einstein ne demiş  insanın ön yargılarını yoketmek atomun çekirdeğini  parçalamaktan daha zordur).ne kadar anlatmaya çalışırsan çalış insanlar kendi anlamak istediğini anlar.başkalarına göre çizgfilm izliyorsun büyümeyen çocuksun.aslinda bunlarda çizilmiş ama animeyi çizgifilmlerden  ayrı biyere koyuyorum.hala çocuk gibi çizgi film izliyosun diye eleştiri alsamda  anime izlemekten vazgeçmek gibi bi niyetim yok.anime izlemek benim için stres  atmak gibi bişey. gerçi insanın biraz zamanını çalıyo ama kötü alışkanlık edinmekten daha iyidir diyorum.geçenlerde netten pandora haerts seyrediyodum arkadaş ne izliyosun sordu anime dedim ama pek anlamadı gibi yani çizgi filim mi dedi.bi nevi çizgi film dedim büyüklere hitap ediyo ama bakışlarının farklı oluğunu hissettim.bu anlatmak zor bu konuda bilgi sahibi olmayana genelde bizim toplumumuzda  bi kalıplaşmış düşünce var.bırakın insanlar neyi istiyosa onu seyretsin kardeşim. anime seyretmek çocukluksa benim canım çocuk gibi anime seyretmek istiyo okadar :desperate1-onion-head-emoticon: illada anime

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben animenin çizgi film olduğunu düşündüğümden sinir olmuyorum :D

siz bana sinir oluyonuz :D

size göre çizgi film le anime arasındaki tek fark japonların yapmasıysa ne farkeder ha çizgi film ha anime 

yok size göre aradaki fark animenin yetişkinler için yapılmasıysa pokemon, digimon bunlarda anime

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.