Jump to content

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Sabah Sisi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sharinganlı tipler; 1)Orochimaru'nun deneylerinin ürünü olabilirler. 2)Bir şekilde katliamdan kurtulan Uchiha'lar olabilirler. 3)Lens kullanıyor olabilirler.

Aslında olay şöyle imiş  :ph34r:

Naruto' nun masasinda laptop bilem gordum. Lens coktan icat edilmistir. O.o ahshsbfh Her cocuk "Hık demis ailesinin burnundan dusmus." dedirtcek tipler olmasaydi keske. Hayir, ben burda kiriliyorum ya

Kishi eski bir röportaj'ında büyük kötülerin çıkıcağını söylemişti o kötüler bunlar olmalı :) manga bitince spoiler yalan oldu demiştim ama böyle çıkarıcak sanırım :)

İyi hatırlattın da bence Shin'in babası değildir o kötü.Belki onun hizmet ettiği bir herif filan varsa o olabilir.Yada vaktinde On kuyruklunun büyük parçalarından birini kendine mühürleyerek ufak çaplı Sage olan birileri olabilir.Yoksa Naruto ve Sasuke takımken yenilmeleri çok zorlama olur gibime geliyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi hatırlattın da bence Shin'in babası değildir o kötü.Belki onun hizmet ettiği bir herif filan varsa o olabilir.Yada vaktinde On kuyruklunun büyük parçalarından birini kendine mühürleyerek ufak çaplı Sage olan birileri olabilir.Yoksa Naruto ve Sasuke takımken yenilmeleri çok zorlama olur gibime geliyor :)

yenilceklerini sanmam istediği kadar uchiha çıksın sonuçta gerçek uchiha olduklarını sanmıyorum bukadar uchiha seri boyunca nerdeydi ? gözleri deneyle almış olabilirler hem hepsi tam bir uchiha olsa bile genede baş edemezler eğer spoiler doğruysa yıllar sonra çıkma ihtimalinide düşünürsek nasıl bir kötü çıkcak acaba ben burdan sonra sage ile ilgili birşey çıkcağını düşünmüyorum sharingan olanlar en fazla  EMS mod'a geçebilir belki Rinnegan madara bile ölümünden kısa bir süre önce geçmiş okadar kolay değil kagura bile onları yenemediyse hiç bir uchiha yenememez sürü halinde gelse bile sasuke ile naruto birlikteyken yenilmeleri için farklı bir güç çıkması gerek öyle bir güçki madara kagura hepsi devede kulak kalıcak belki ozaman ilerde kehanetteki çocuğun anlamını görürüz kagura savaşında pek hissetirmedi naruto bana kehanetteki çocuğun anlamını iyi yendiler ama çok sıradandı. ama bende birilerine hizmet ettiklerini düşünüyorum bunca zaman niye çıkmadı dünya yıkımın eşiğine geldi, madara yüzünden olabilir belki  madara bile bunlar tarafından kullanılmış olabilir akatsuki ismini bile  kullanıyorlar sonuçta. zaten aradan yıllar geçmiştir daha ne tür gelişim göstermişlerdir savaş gerçekte dün bitmiş gibi ama aslında yıllar geçti teke tekde bile yenilmez onlar uchihaların tüm gücü belli naruto sasuke ve madaraya karşı dövüştüğü için çok iyi biliyordur onların sınırlarını.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.