Jump to content

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Sabah Sisi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sharinganlı tipler; 1)Orochimaru'nun deneylerinin ürünü olabilirler. 2)Bir şekilde katliamdan kurtulan Uchiha'lar olabilirler. 3)Lens kullanıyor olabilirler.

Aslında olay şöyle imiş  :ph34r:

Naruto' nun masasinda laptop bilem gordum. Lens coktan icat edilmistir. O.o ahshsbfh Her cocuk "Hık demis ailesinin burnundan dusmus." dedirtcek tipler olmasaydi keske. Hayir, ben burda kiriliyorum ya

Sağ 0.25 sol 0.75 miyop :P Sarada öyle ise Bolt'da byakugan açar bence.

Bi zahmet acsin. Ahsgdgd

Naruto' dan boyle bolum beklemezdim. Turk dizileri gibi olmus, Kishimoto Sensei kusura bakmasin. Ahahshd

Kizin gozleri bozuk diye ona acidilar. Sasuke de İtachi gibi pislik yapiyo kizi nefretle guclendirmeye calisiyo. Beynimle olusturmadigim bu sacma teori bile daha mantikli. :angry: Sasuke' ye etmedigim kufur -kimseye pek etmem- kalmamis olabilir ama Sarada Karin' in kizi olabilemez. :mellow:

He sey olabilir. Bu manyak kadin psikopata baglayip Sasuke' den DNA vs. artik ne zikkimsa alip kendine çakma Sasuke yapmis olabilir. Ahshdhsh

Sarada anliyorum yasadiklarin kolay degil, Sakura da annelikten bi sey anlamiyo. Ama o kadar buyutmus seni o sozler ne? Gelecek bolumde Naruto agzina carparsa hic sasirmam bak. Ya da Naruto Sasuke' den daha iyi baba oldugunu tekrar gostersin/gozumuzun icine soksun diye mangakan seni kurban etti. :(

Sarada' nin arkadasi ergen mergen ama guldum kiza. Ajdhsgdg Orochimaru' ya verdigi tepki superdi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sarada Naruto' nun cikmasa bile herif fazlasiyla babalik yapiyor. :D

Naruto' dan beklerim. Sasuke' den beklemem. Karin' in kizi cikarsa o derece sacma olur yani. :mellow:

Bir de masadaki gen Karin' in degil Sasuke' ninmis... Bu sefer de shoujo anime olur. O ne oyle insani cileden cikartan yanlis anlasmalisindan olaylar. :angry:

Yalniz bunlar coluk cocukla bir aradayken olmuyor boyle. :( Keske cocuklar hikayenin basindan beri bu sekilde tasarlansaydi. Cocuklar varken yine Naruto, Sasuke, 'Sakura' gormek baydi cidden. Akatsuki davalarini hic demiyorum. Bolumler gectikce cocuklara olan merak da azaliyor. :mellow: Ne biliyim Bolt cool, farkli bir karakter olsaydi falan... Naruto' larin veletken yasadiklari kucuk olaylari, gorevleri ozlemisim. Onlari goreydik. :( Hemen agir bir olayla atladilar mangaya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Film güzel gibi. 8. bölüm daha iyiydi gene. Naruto güzel bir konuşma yaptı Sarada'ya. Sakura'nın annelliğine laf ettirmem çok güzel annelik yapmış bence flashbacklerden belli. Sasuke'de karım kızım diye dolanmazdı ortada Karin'den olsa kız gerçekten. Naruto çok iyi baba ve hokage olmuş. Boruto olmamış şimdilik.

Aynı Naruto gibi haylaz olması falan Hinata'nında genleri geçmeliymiş bence sırf kızına geçmiş. Tersine yapsaydı daha iyi olurdu bence. Sasusaku pek bayılmam ama canon yapıldıktan sonra böyle kazık atması hoş olmaz kesin trollüyordur yine. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.