Jump to content

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Sabah Sisi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sharinganlı tipler; 1)Orochimaru'nun deneylerinin ürünü olabilirler. 2)Bir şekilde katliamdan kurtulan Uchiha'lar olabilirler. 3)Lens kullanıyor olabilirler.

Aslında olay şöyle imiş  :ph34r:

Naruto' nun masasinda laptop bilem gordum. Lens coktan icat edilmistir. O.o ahshsbfh Her cocuk "Hık demis ailesinin burnundan dusmus." dedirtcek tipler olmasaydi keske. Hayir, ben burda kiriliyorum ya

Şimdi okudum da.. F-fena değil..

d3342acdff_87871716_o2_zpsybes2jsv.gif

Bir de Kaguya Klanı'n dan filan çıksa ne güzel olurdu.Gerçi anlında dövmeleri yok ama omzundan kemik kılıcı çıkartırken düşündüm de bayağı bir karizması olurdu bence  :D

4. Databook'a göre Orochimaru kendi üstünde yaptığı deneyler sonucunda ölmüş.

-Ayrıca Suigetsu ve Karin çıkmaya başlamış ki beni asıl ilgilendiren de bu-

İyi bir çift olabilirler ama bence gitti güzelim Uzumaki DNA'sı.Ne ölmüş mü? Az önce hayallerimle oynadın, halbuki ben onu o kırmızı gözlerle az mı hayal ettim 

2603538196_small_1.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir de Kaguya Klanı'n dan filan çıksa ne güzel olurdu.Gerçi anlında dövmeleri yok ama omzundan kemik kılıcı çıkartırken düşündüm de bayağı bir karizması olurdu bence  :D

İyi bir çift olabilirler ama bence gitti güzelim Uzumaki DNA'sı.Ne ölmüş mü? Az önce hayallerimle oynadın, halbuki ben onu o kırmızı gözlerle az mı hayal ettim 

2603538196_small_1.jpg

Küçük Gin-chan gibi.. :bled1-onion-head-emoticon: Mitsuki kötü karakter olabilirmiş çift yüzlü. Kabuto gibi. Konoha'dan değilmiş zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o sharingan'ları obito koleksiyon yapıyordu ordan kalmış olabilirmi veya gerçek bir uchiha'dır ama sasukeden başkası olması saçma geliyor bunca zaman çıkmıyorlar eskisi gibi büyük savaşlar olmaz ama narutoyu hokage olarak görmek güzel birde savaşması bari rakip biraz daha güçlü olsa. ama mini seri diye narutoyu ezmesinler şimdi :) oda saçma olur gerçi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

databook dediğin nedir bu bilgileri nerden alıyorsun biraz açıklarsan sevinirim

Tumblr da bir kız çevirmiş.

Databook mangaların okuyucular için tasarlanmış bilgilendirme kitapçığıdır. (Bkz: Death note how to read)

Karakterlerin boyu kilosu özel bilgilerini yazmanın yanında mangada gösterilmeyen bazı yerleri açıklar. Sahne arkasındaki gelişmeleri anlarptır. Mangaka kendi yorumunu söyler falan. Naruto'nun bir bölümünün sonundaki kısa bölümde databooklarının tanıtımını yapıyorlardı hatta.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kafam karıştı şimdi bu manga Boruto değil mi? Boruto ise anime olması ne kadar sürer? kafamda deli sorular!?

bu seri mini seri yani kısa bir seri bu seride 7.hokage (Naruto) hikayesi ve konohanın çocuklarını anlatıyor eski mangası gibi büyük savaşlr adımlar olmucak kendi aralarında geçicek hikaye.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu seri mini seri yani kısa bir seri bu seride 7.hokage (Naruto) hikayesi ve konohanın çocuklarını anlatıyor eski mangası gibi büyük savaşlr adımlar olmucak kendi aralarında geçicek hikaye.

Tüh!! bende umutlandım Naruto olmasa da junior Naruto'yu izler büyük savaşlara gireriz diye :D İnsan Naruto'nun bittiğini kabullenemiyor iyi mi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.