Jump to content

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Sabah Sisi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sharinganlı tipler; 1)Orochimaru'nun deneylerinin ürünü olabilirler. 2)Bir şekilde katliamdan kurtulan Uchiha'lar olabilirler. 3)Lens kullanıyor olabilirler.

Aslında olay şöyle imiş  :ph34r:

Naruto' nun masasinda laptop bilem gordum. Lens coktan icat edilmistir. O.o ahshsbfh Her cocuk "Hık demis ailesinin burnundan dusmus." dedirtcek tipler olmasaydi keske. Hayir, ben burda kiriliyorum ya

Naruto'nun iki çocuğunun gözleri normaldi byakugan genellikle sharingan gibi değişime uğramıyor bahsedilmedi bunca zaman doğuştan o gözlerle doğarsın beyaz tarzda şekil değiştirmek sharingan gibi saçma olur byakugan gözü yok onlarda ama güçleri vardır zaten kuramanın iki çizğiside mevcut yanaklrında çocukların güçlerini yarı yarıya almış olabilir ama narutonun kızı kime çekmiştir acaba oğlu ona çekmiş ama kızda hinatamı yoksa nejimi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saske' yle alakasi yok. Kisiligi cok itici. Normal karakter olsa goze batmaz, arada guldurur de ana karakter yapilmaz oyle biri. Bu seride de cok on planda olmasin. :(

Yakinda bunlar gibi savascaklar. :mellow:

ZAOO9V.pngl0bbOr.png

Edit: Yeni sayiyi daha okumadim. Bu kisimda 4. bolume yaopacagim yorumlara yer aciyorum. absbsbxg

Kızım ben Sakura'yı seviyorum valla gayet iyi ana karakter. Neden bilmiyorum. -_-

Kusura bakma yeni cevap veriyorum, neyse saçları beyaz sanırım ama emin değilim ayrıca şimdiden üçüncü seviye sharingana sahip olması tuhaf :unsure:  

Buda babası diye geçiyor

maxresdefault.jpg

Bakarsın geleceğin Madara'sı filan olur  :admire-onion-head-emoticon: tabi Sarada'da olabilir.

Birde Boruto sizce byakugan açabilir mi?

Açar tabii ki. B) Melez gerçi ahah. :lol:

Bana sorarsanız geçek bir Uchiha değil. -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hangi gün gelio yeni bölüm yaa en sonunda bulustular dedim olana bak

Perşembe günleri geliyor :)

Naruto'nun iki çocuğunun gözleri normaldi byakugan genellikle sharingan gibi değişime uğramıyor bahsedilmedi bunca zaman doğuştan o gözlerle doğarsın beyaz tarzda şekil değiştirmek sharingan gibi saçma olur byakugan gözü yok onlarda ama güçleri vardır zaten kuramanın iki çizğiside mevcut yanaklrında çocukların güçlerini yarı yarıya almış olabilir ama narutonun kızı kime çekmiştir acaba oğlu ona çekmiş ama kızda hinatamı yoksa nejimi :D

Kesin Hinata'ya çekmiştir ilerde Naruto'sunu da bulur .... kun, .... kun diye dolanır  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.