Jump to content

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Sabah Sisi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sharinganlı tipler; 1)Orochimaru'nun deneylerinin ürünü olabilirler. 2)Bir şekilde katliamdan kurtulan Uchiha'lar olabilirler. 3)Lens kullanıyor olabilirler.

Aslında olay şöyle imiş  :ph34r:

Naruto' nun masasinda laptop bilem gordum. Lens coktan icat edilmistir. O.o ahshsbfh Her cocuk "Hık demis ailesinin burnundan dusmus." dedirtcek tipler olmasaydi keske. Hayir, ben burda kiriliyorum ya

Naruto' nun masasinda laptop bilem gordum. Lens coktan icat edilmistir. O.o ahshsbfh

Her cocuk "Hık demis ailesinin burnundan dusmus." dedirtcek tipler olmasaydi keske. Hayir, ben burda kiriliyorum yani. Cok zittim aileme. Kendimi zaten anormal hissederdim, iyice anormal hissettim. :(

Naruto' ya Sakura gibi ana kiz karakter olmadan yeniden baslanmis gibi hissediyorum. Su koydeki velet hallerini ozlemisim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bana kalısrsa o kadar fena sayılmaz

Şu mavi şaçlı çocuğun adı Mitsuki'ymiş onun hakkında ne düşünüyorsunuz

Spoiler 

mavi saçlı olduğunu sen renklisini yollatınca farkettim beyaz sanıyodum :D su sharingan lı olaın saçları nerenk

mitsukinin neyin nesi olduğunu bilmediğimden yorum yapamiicam ama nesret etmedim ama kesin bi işvar onda ben size diim

sharingan lı olan ne iş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bana kalısrsa o kadar fena sayılmaz

mavi saçlı olduğunu sen renklisini yollatınca farkettim beyaz sanıyodum :D su sharingan lı olaın saçları nerenk

mitsukinin neyin nesi olduğunu bilmediğimden yorum yapamiicam ama nesret etmedim ama kesin bi işvar onda ben size diim

sharingan lı olan ne iş

Saçları beyaz sanırım ama şimdiden üçüncü seviyeye sahip olması tuhaf.Adı da Shin Uchiha

300px-Boy_with_Sharingan.png

bence bu serinin adı ''kız kurusu sakura'' olsun 

sasuke sasuke diyip sasukenin gayrimeşru çocuğuna bakıyo mal :D hayır abi çirkin falan deilsin git shikamaruyu ayart bişey yap ne popüler kültürün esiri oluyosun  ^_^

ha bide o çocuk biri tarafından yönlendiriliyodu kesin orochidir :D

Bende Orochimaru'yu bekliyorum kim bilir hangi yılanın ininde   ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.