Jump to content

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Sabah Sisi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sharinganlı tipler; 1)Orochimaru'nun deneylerinin ürünü olabilirler. 2)Bir şekilde katliamdan kurtulan Uchiha'lar olabilirler. 3)Lens kullanıyor olabilirler.

Aslında olay şöyle imiş  :ph34r:

Naruto' nun masasinda laptop bilem gordum. Lens coktan icat edilmistir. O.o ahshsbfh Her cocuk "Hık demis ailesinin burnundan dusmus." dedirtcek tipler olmasaydi keske. Hayir, ben burda kiriliyorum ya

Evet, bitti. :)

teşekkürler ama simdi yeni bir naruto serisi mi başliyacak yoksa böyle kalacak mı naruto onu anlamadım çünkü sarada nın hokage olma macerası uzadıkça uzar ama mitsuki gibi tipleri de hiç görmedik seride bu yüzden ben köye dönerler devam eder die düşünmüştüm ayrıca herkes her ne kadar konunun boruto üzerinden geçmemesine mutlu olduysada ne de olsa naruto nun çocuğu ben hinata yı himawari yi boruto yu kısacası naruto nun ev hayatını görmek isterdim simdi diyeceksiniz filmi olucak onda gösterecekler the last ıda öyle yaptılar mangası fln yoktu bana kalsa hiç iyi olmadı fakat yinede ben gaiden olmasada başka bir isimle kısa bir süre daha naruto nun serisinin batırılmadan devam etmesini isterdim bunun nedeni -insanlar yanlıs anlamasın- naruto ya doyamadım değil kesinlikle bazı seylerin havada kaldığını düşündüğümdendir. ve bu havada kalmıslık naruto nun normal mangasında 700 bölümde olan harika düzene aykırı gibi geliyor . -yine yanlıs anlamayın diye söylüyorum- gaiden yada naruto bir 700 bölüm daha yapsın demiyorum sadece su dediğim gibi havada kalmıslığı ortadan kaldıracak bir seyler yapsın kishi yeter bence (dediklerimi tekrtar etmeye basladım) çünkü eğer gaiden i bu sekilde bırakır ve bitirirse 700 de kurulmus düzene  bölümlük emeğe yazık ve saygısızlık olur... umarım aklımdakileri doğru bir sekilde aktarabilmişimdir bu dediklerimden (özellikle naruto antileri) naruto ya doyamamıs işte gibi basit bir yorum çıkarmayın mümkünse teşekkürler

sanada tekrar teşekkürler bilgilendirme için

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.