Jump to content

Ne Kadar Zekisin?

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Howard Gardner'ın Kuramına Göre Çoklu Zekân Gelişmiş. Testi Tamamladım Bu Kadar Zeki Olduğumu Düşünmemiştim. 129 Yüksek Zeka

Howard Gardner'ın kuramına göre çoklu zekân gelişmiş. bendede böyle yazdı :D diğer test saçma geldi 2 kere aynı şeylere bastım farklı ıq lar verdi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 80
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bahse girerim birçoğunuz daha önce zeka testi yapmamıştır. Ben bu forumun kitlesine bakarak genel ortalamanın üzerinde olduğunuzu düşünüyorum. Test sonuçlarını paylaşıp paylaşmamak konusunda özgürsünü

Okulda yontuyorlar resmen :( Ben de bayağı erken yürüyüp konuşmuşum. 3 yaşındayken gazete falan okuyordum :D doktor doktor gezdirdiler sonra AS:dAD   Yani bunun anlamı çalıştığın taktirde bir çok a

Beyin tomografisi yapın gidin, test uzun diye uğraşmaya değmez gördüm. 2 dakalık testler vardı eskiden bir dahi derdi bir 90 falan çıkardı 1 hafta içerisinde bir aptal bir dahi oluyordum çok zevkliydi

Zeka derecesi şöyle kategorilendirilir. Eğer 130 ve üzeriyseniz tüm insanları arasında %2'lik dilimdesiniz demektir.

0-25 arası ağır gerilik

26-50 arası orta gerilik

51-75 arası hafif gerilik

76-90 arası sınır zeka

91-110 arası normal zeka

111-125 arası ileri zeka

126-140 arası üstün zeka

140-155 arası çok üstün zeka

156 ve üzeri deha

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Daha önce yaptığım iki ayrı zeka testinde (birisi bilimsel makale testi güvenilirliği yüksek ) üstün zeka sonucunu almıştım... Tabi o zaman tüketilmemiş bir beynim vardı :D

Mütevazi admin :P

Bu testi incelemedim bilgisayara geçince yapacağım :D

Bu arada iq dan daha eq yani emosyonel zekanın daha önemli olduğunu düşünüyorum :) dünya iq su yüksek insanlardan çok eq su yüksek insanlarla daha güzel olabilir :) eq geliştirilebilir bir şey üstelik :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

135 çok yüksek zeka imiş ama uykum vardı ve bi kaçını salladım djfkldfg valla hiç uğraşamadım -,- müzik de dinleyince iyice cıvıttım bi kere daha sonradan deniycem xD

ha bnm inanasım gelmiyor yüksek olduğuna ama .. :'D

Bi de ps: özel not düştüğün testi yaptım bu çıktı : 

j5QAPD.jpg

Düzenlenme: Pelin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce yaptığım iki ayrı zeka testinde (birisi bilimsel makale testi güvenilirliği yüksek ) üstün zeka sonucunu almıştım... Tabi o zaman tüketilmemiş bir beynim vardı :D

Mütevazi admin :P

Bu testi incelemedim bilgisayara geçince yapacağım :D

Bu arada iq dan daha eq yani emosyonel zekanın daha önemli olduğunu düşünüyorum :) dünya iq su yüksek insanlardan çok eq su yüksek insanlarla daha güzel olabilir :) eq geliştirilebilir bir şey üstelik :)

Duygusal zeka geliştirilebilir, ek olarak bütün zeka tipleri geliştirilebilir :D Ama kesinlikle katılıyorum sana Emel, EQ'su yüksek insanlarla daha yaşanabilir bir toplum elde edilebilir. Empati yapabilen insanların çok olması güzel olurdu.

135 çok yüksek zeka imiş ama uykum vardı ve bi kaçını salladım djfkldfg valla hiç uğraşamadım -,- müzik de dinleyince iyice cıvıttım bi kere daha sonradan deniycem xD

ha bnm inanasım gelmiyor yüksek olduğuna ama .. :'D

Ya sen çok tatlısın zaten :D samimi söylüyorum. Kendi kendine konuşmaların falan öldürüyor beni AS:dAS Zaten en başta iddia etmiştim bu forumun zeka ortalamasının yüksek olduğunu. 

dahi olduğumu biliyordum:)) 155

Mesela :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.