Jump to content

Dergim Totoro, Türkiye'nin Anime ve Manga Dergisi 3 Haziranda E-Dergi Olarak Çıkıyor

ExheptaN

Önerilen İletiler

• TAÇE Yetkilisi

Başlığı E-dergi diye Düzenlermisin Lütfen ?   Herkezde burada '' Aha Türkiyede Manga dergi satılacak !'' Diye bir umutla giriyor 

Başlığı şu şekilde Yaz. '' Dergim Totoro Türkiyenin Anime ve manga E-Dergi 'si 3 Haziranda Çıkıyor! ''

Etiketlerde e-dergi yazmakta zaten. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Dergim Totoro olarak ilk sayımızı yayınladık.  Hemen okumak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Gelişmemiz için geri dönüş yapmayı unutmayın. ^^ Şimdi Online Okuyun  PDF Olarak İndir / Oku

Teşekkürler ^^ Kesinlikle takipte kalın.  :D

sabırsızlıkla bekliyorum

ALLAHINIZI SEVERSENİZ HER YERDE SATILMASINI SAĞLAYIN YA, NE BİLEYİM MİGROS CARREFOUR FALAN.ULAŞABİLECEĞİMİZ YERLERDE OLSUN PLS *-*

AY ÇOK HEYECANLANDIM ASOFJASLKJF

E dergi bu :/ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben de elle tutulur bir dergi diye umutlanmştım ama :depressed1-onion-head-emoticon:  neyse üzüldüm işte, başarılar  <_<

Malesef şuan basım düşünemiyoruz, sebebi takdir edersiniz ki maddiyat. Yinede biz isteğimizi gerçekleştirip e-Dergi olarak sizlerle buluşma isteği içindeyiz. ^^

ALLAHINIZI SEVERSENİZ HER YERDE SATILMASINI SAĞLAYIN YA, NE BİLEYİM MİGROS CARREFOUR FALAN.ULAŞABİLECEĞİMİZ YERLERDE OLSUN PLS *-*

AY ÇOK HEYECANLANDIM ASOFJASLKJF

Özür dilerek düzeltmek istiyorum, bizden kaynaklı bir anlatım sorunu olmuş. Dergimiz, internet üzerinden yayımlanacak yani e-Dergi şeklinde sizlerle buluşacak.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.