Jump to content

Yurtdışından anime ürünleri nasıl alınır? - Rehber (video eklendi)

Burakesan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhaba   Bu videoda nasıl yurtdışından (Ebay) ucuza anime ve manga ürünü alabileceğinizi anlatıyorum, umarım faydalı olur :)   (gecikme için kusuruma bakmayın :( havalar soğudu yine, geld

Video eklendi arkadaşlar :)

Bu akşam videoyu yayınlayacağım inşallah, örnek alışveriş yaparken bir tane de Mikasa Ackerman figürü sipariş ettim, onu da çekilişle bir arkadaşımıza vermeyi planlıyorum :)

Videodan gaz alarak mı yoksa kendiniz zaten alışveriş yapıyor muydunuz :)

E bayi sıklıkla kullanirim. Ozellikle mikasa figurunu ilk çıktığında 4 dolara aldigimi hatırlıyorum.

Misal ankarada zid diye bir yer var. Oradan SnK iskambil kartinin fiyatini sordugumda 30tl demislerdi. Ebayde 7dolara alinabiliyor. 10 lira kar ettiklerini dusunsek, ebayden cçokta guvenli olmayan bir alisveris mi isteriz yoksa 10 lira fazla verip hemen elimize almayi mi, o tamamen müşteriye kalmış.

Videoyu daha izleyemedim, herhalde aksam izlerim simdi bilmediğim bir sey var mi diye merak ettim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

E bayi sıklıkla kullanirim. Ozellikle mikasa figurunu ilk çıktığında 4 dolara aldigimi hatırlıyorum.

Misal ankarada zid diye bir yer var. Oradan SnK iskambil kartinin fiyatini sordugumda 30tl demislerdi. Ebayde 7dolara alinabiliyor. 10 lira kar ettiklerini dusunsek, ebayden cçokta guvenli olmayan bir alisveris mi isteriz yoksa 10 lira fazla verip hemen elimize almayi mi, o tamamen müşteriye kalmış.

Videoyu daha izleyemedim, herhalde aksam izlerim simdi bilmediğim bir sey var mi diye merak ettim.

Çok güvenli olmayan derken, sıklıkla kullandığına göre sıkıntı çıkmamışsa pek de güvensiz sayılmaz herhalde. Bana mı öyle geliyor bilemiyorum ama

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.