Jump to content

Novel-Aozora

Golge_Kaze

Önerilen İletiler

Herkese merhaba, birkaç novel tutkunu toplandık ve bir çeviri grubu oluşturduk, Novel-Aozora LN çeviri grubumuz bugün aksam saat sekiz buçukta açılıyor :)

Şimdilik Mushoku Tensei, 7 Nights, Irıs on Rainy Days'i çeviriyoruz ve Kimi to Boku no Uta World's End, çevirisini tamamladığımız ilk Light Novel :)

No Game No Life, Toradora, Iris On Rainy Days, Yume Nikki ve Mimizuku to Yoru  no Ou da gelecek serilerimizden :)

Ve daha da birçok LN'yi Türkçemize kazandırmak istiyoruz :) Ama şu anda Samsa, Euphia, Eva, Narowi, Natsujunn ve ben olmak üzere 6 kişiyiz.. Sıcak bir ailemiz var eğer LN seviyor ve çevirmek istiyorsanız hiç tereddüt etmeden buyurun gelin :)

Şu an olmasa bile, gelecek projelerimiz için öneri ve isteklere açığız :)

LN seven herkesi açılışımıza bekleriz :)

PqlLE5.jpg

Düzenlenme: Papillon tarafından
14 puntodan büyük yazmak yasaktır, iletilerinizi sürekli düzenliyorum lütfen tekrarlanmasın.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 69
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese merhaba, birkaç novel tutkunu toplandık ve bir çeviri grubu oluşturduk, Novel-Aozora LN çeviri grubumuz bugün aksam saat sekiz buçukta açılıyor :) Şimdilik Mushoku Tensei, 7 Nights, Irıs on R

Hayırlı olsun, iyi çeviriler

Kolay gelsin.

Hayırlı olsun ln çeviren daha çok kişinin olması beni çok mutlu etti.İngilizcem çok iyi olsa yardım etmek isterdim ne yazıkki değil ama okur olarak sosyal medyada paylaşıp hiç değilse daha çok okur getirmeye çalışıcam. Şimdiden kolay gelsin.

Yakın bir zamanda twitter grubu planlıyoruz,orada bize destek olursan minnettar oluruz ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda beklediğim günler geldi! LN çeviri grupları! Bir çeviri ve birkaç kişiye öneriler ile ilk tohumu atmıştım. Şimdi forumda kendimize ait bir bölümümüz var ve LN çeviri grupları açılıyor. Yakında kitapçılarda çizgiroman ve mangaların yanında da görürürüz. Geriye ülkeyi fethetmek kaldı! Muhahahaha!   :cool-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonunda beklediğim günler geldi! LN çeviri grupları! Bir çeviri ve birkaç kişiye öneriler ile ilk tohumu atmıştım. Şimdi forumda kendimize ait bir bölümümüz var ve LN çeviri grupları açılıyor. Yakında kitapçılarda çizgiroman ve mangaların yanında da görürürüz. Geriye ülkeyi fethetmek kaldı! Muhahahaha!   :cool-onion-head-emoticon:

sonu çok mu ütopik yoksa distopik karar veremedim  :evil-smile-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Haftanın Özeti(Güncelimiz):

Herkese Merhabalar,Novel-Aozora çeviri grubumuzun bu haftalık çevirileri günçelimizle sizlerle :)

Peki bu güncelimizde sizler için neler hazırladık? Efendim öncelikle yeni serimiz görücüye çıktı :Samayou Shinki no Duelist,2 kitaplık güzel bir seri olacak,bölümleri uzun ve çevirmesi zahmetli olsa da sizleri bu zevkten mahrum etmek istemedik.(Resim bu seriye aittir) 

Iris on Rainy Days kısa girişinden sonra boynu bükük kalmıştı sanki,sizlere kocaman bir birinci bölümle tekrar merhaba diyecek,bu sefer dolu dolu bir hayattan kesit okuyacaksınız.

Mushoku Tensei'de ikinci bölümüyle sizlerle :)

Malesef 7Nights'dan bu haftalık bir şey çıkmadı malesef :/

Herkese keyifli okumalar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.